juggernaut

Mike Rowland Rowland itibaren Horben, Almanya itibaren Horben, Almanya

Okuyucu Mike Rowland Rowland itibaren Horben, Almanya

Mike Rowland Rowland itibaren Horben, Almanya

juggernaut

Bir konuya yeni bir bakış açısıyla yaklaşan kitapları severim. Oradaydık, Çok! ABD tarihindeki önemli olaylarda çocukların oynadığı önemli rollerden bazılarını araştırıyor. Kitap genç bir izleyici kitlesi için yazılmıştır, ancak kitabın ilgi çekici ve bilgilendirici olduğunu gördüm. Çocukların tarihimizi nasıl şekillendirdiği hakkında daha fazla bilgi sahibi olmamı sağladı.

juggernaut

Bu çok orijinal bir kitaptı. Ben üçüncü kişi çoğul ("hepimiz gitti ...") yazılı şekilde ekledi. Orta kısım üçüncü şahıs tekil olarak yazılmış ve derinlik katmıştır. Çalışan insanlar için çok uygun ve komik !!

juggernaut

Evet, çok fazla romanını hazırladım. O zamanlar eğlenceliydi (16 ya da öylesine olmalıydım) ama onları bir daha asla okumazdım. Kabul ettiğim için beni vurabilirsin ...

juggernaut

Temiz eğlenceli. Şu anda # 1'in ne olduğunu gerçekten hatırlamıyorum, ancak seçim ile ilgili bir sorunum olduğuna inanmıyorum. Kahretsin, anlayana kadar beni rahatsız edecek. Bilmediğim birçok şarkı beni şaşırttı, ama sadece biraz. 70'lerin rock müzikleri ile çok iyi değilim. Ayrıca Groove Kalbidir EĞLENCE!

juggernaut

8 yaşında ile okumak

juggernaut

Özeti beni bu işe iten şeyden dolayı olmasaydı bu kitabı asla alamazdım. Bu hem Little Bee'nin hem de Sarah'ın sizi bu kitapta beraberinde getirdiği bir yolculuk gibi. Gülümsedim, güldüm, ağladım ... Duygusal roller coaster yolculuğu gerçekten iyi bir şeydi. Chris o kadar inandırıcı kıldı ki, her ne zaman garip bir şey olacaksa, kalbim olan bitenden iki kat daha hızlı atıyor. Genel olarak, gerçekten iyi bir okuma.

juggernaut

Bunu daha önce okumadığımıza inanamıyorum. İyi ve perçinli bir hikayeydi ve bu diziye çocuklarla başlamak için sabırsızlanıyorum.

juggernaut

One of the greatest stories about conservation. Favorite from my childhood; I read it to students of all ages.