seanhalverson

Sean Halverson Halverson itibaren Vélizy-Villacoublay, Fransa itibaren Vélizy-Villacoublay, Fransa

Okuyucu Sean Halverson Halverson itibaren Vélizy-Villacoublay, Fransa

Sean Halverson Halverson itibaren Vélizy-Villacoublay, Fransa

seanhalverson

Eh. Düzyazı parlaklıkların yanıp sönmesini gösterir. Ama iki sevgilinin iğrenç olduğunu gördüm, bölümlerini okumayı bıraktım ve sonra mahkumların hikayesinde buhar bitti. Bitirmedi.

seanhalverson

Bu kitabın ne kadar kısa olduğuna gerçekten inanamıyorum, sadece bir paragrafı olan birçok sayfa vardı. Bu kitap, 18 yaşında hayatı değiştiren bir deneyimi olan bir adam hakkında. Mini golf oynamak için sürerken, yanlışlıkla bir sınıf arkadaşına vuruyor ve bisikletteyken onu öldürüyor. Kitap, hayatının geri kalanında bununla uğraşmakla ilgili. Belki de bu şekilde yazıldı, ama anlatıcı için yoğun bir kopukluk hissettim. Yaklaşık 100 sayfa içinde yarı şok edici bir gelişme bulduğumda, kitap aldı, ancak daha sonra tekrar düz bir şekilde düştü. Kesinlikle okuduğum en iyi anı değil.

seanhalverson

OKUYUN, OKUYUN, OKUYUN. Eğer henüz Harry Potter'ı seçmediyseniz, yapmalısınız. Başlangıçta şüpheliydim. Üniversitedeki birkaç arkadaşım Harry'i okuyordu, ama öğretmen olmak için okuyorlardı. Ama sonra ilk kitabı okudum ve okudum ... ve bağlandım. Bunları defalarca okuyabilirim, JK Rowling'in yarattığı ayrıntılı kurgusal dünyada çok kaybolursunuz. Tekrar, sadece oku! :)

seanhalverson

Bir grup sarhoş güneye gidiyor, içiyor, etrafını sarıyor ve aşağılıyor - ya da bekle, o bahar tatili son sınıf mıydı? Şimdi hatırlayamıyorum.

seanhalverson

3.5