mvline

Giuseppe Scaramuzzi Scaramuzzi itibaren Prgomelje, Hırvatistan itibaren Prgomelje, Hırvatistan

Okuyucu Giuseppe Scaramuzzi Scaramuzzi itibaren Prgomelje, Hırvatistan

Giuseppe Scaramuzzi Scaramuzzi itibaren Prgomelje, Hırvatistan

mvline

"Jason Bourne kim" sorusunu cevaplamaya devam ettim ve sonra baş aşağı vurdum ve çoğunlukla aksiyon dizilerini beğendim. Beni derecelendirmeme bir yıldız vurmak ne sinir bozucu romantizm oldu. İlkinden akıl almaz (kaçırılan, kalkan olarak kullanılan, tokatlanan, vurulan, Bourne tarafından kaçırılmadığı takdirde tanışmayacağı bir suikastçı / tecavüzcü tarafından yakalanan) ve aniden Marie'nin kitaptaki tek işlevi "Jason , aşkım, sevgilim, beni bırakma! Neden beni bırakacaksın? Beni bırakma! " Bleah.

mvline

SEVDİM. Böyle eğlenceli bir okuma ... çılgın, stresli bir hafta tamamen aklımdan!

mvline

Küçük Prens (1943) veya Küçük Prens (Fransızca: Le Petit Prince) Fransız yazar Antoine de Saint-Exupéry'nin hikayesidir. Dünyanın en ünlü çocuk hikayelerinden ve 20. yüzyılın en çok satan üçüncü hikayesinden biridir. Bu öyküde, Exuper, sevgi, sevgi ve varlık felsefesini en güzel şekilde ifade eder. Bu çalışma 3 farklı dile çevrildi. Bu kitabın çeşitli dillerde toplam satışlarının 80 milyon kopyayı aştığı görülüyor. Küçük Prens'in Farsça'da en ünlü çevirileri var, en ünlüleri Ahmed Shamloo ve Mohammad Ghazi.

mvline

Excellent book about transience - an upside-down picture of what it means to truly live. Robinson is one of my favorite living writers of fiction.