lukrowa

Olga Szczechowska Szczechowska itibaren جثانیه کوچک، خوزستان، İran itibaren جثانیه کوچک، خوزستان، İran

Okuyucu Olga Szczechowska Szczechowska itibaren جثانیه کوچک، خوزستان، İran

Olga Szczechowska Szczechowska itibaren جثانیه کوچک، خوزستان، İran

lukrowa

Bunları okumalısın!

lukrowa

Bu kitabın çok zengin olduğu tüm konuları ortaya çıkarmak için tekrar tekrar dönecek bir kitap. Hızlıca okuyorsun, çünkü bu bir grafik romanı değil, ama acı her tarafta çok derin olduğu için. Uzun zamandır Bechdel'in çalışmalarının hayranıyım, ama bu sadece mizahın karanlık ve üzücü bir yerden geldiği gerçeğini kanıtlıyor, ancak yaşamanın ne kadar saçma olduğunu gösteriyor. Başka ne seçeneğimiz var?

lukrowa

Yazar Monika Orski, bu ağır, çok ağır masaldan başladığında valizinde teknik bir konu hakkında bir kitap yayınladı. Genç Klara ve onun üniversitedeki ilk yılını anlatan genç bir izleyici kitlesine yöneliktir. Dil bilgisiyle eski İskandinav sagalarını andıran bir stille okumak kolaydır; sık sık kısa cümlelerle "telgraf stili" olarak adlandırılır. Konu zordur ve çoğu için acı verici olabilir, ancak aynı zamanda iyi ve hassas bir şekilde ele alınır. Yazar yakından bilir; o kadar ki, bunun yarı biyografik olduğundan şüpheleniyorum. Karakterler iyi tanımlanmıştır, ancak onların eylemleri zaman zaman sunduklarımızdan daha derin bir hikaye ima ediyor gibi görünmektedir. Genel olarak onlar gerçekçi ve ete kemiğe büründü. Önerilen - İsveççe okursanız, budur.

lukrowa

David Lodge'un nazik ama mizah anlayışı, karakterleri, nesirleri, her şeyi seviyorum. Ancak bu kitap, bu 50 şey okuyucuya yaklaşan yaşam konularını gündeme getirdiğinden özellikle takdir edildi. Karakterin işitme kaybı, yaşlı babası, önceki evliliğinden çocuklar ve 2. evliliğin eşi ile ilgili. Ancak 20/30/40 bile okuyucuların bir şey bu kitaptan zevk alacak.

lukrowa

Huckleberry Finn'i okumaya başladığımda, ne heyecanlandım ne de okuduğum şeyle ilgilenmedim. Hikaye ilerledikçe yavaşça burada ve orada gülümsemeye başlıyorum, Huck Finn kaçarken veya tehlikeyle karşılaştığında heyecanlanmaya başlıyor ve elbette sayfaları bir sonraki bölüme çevirmeye istekli hale geliyorum. Huckleberry Finn'in Macerası, çeşitli sevinç ve heyecanı gösteren bir kitaptır. Şimdiye kadar karşılaştığım en iyi Amerikan romanı sona eriyor.

lukrowa

Bu kitap gerçekten keyif aldım. Civciv aydınlatılmış kitap kulübüm için okuyun.

lukrowa

** spoiler alert ** I had some problems with this book. I liked the story line. I kept reading because I wanted to know whodunit. I liked the social commentary theme of being a popular girl or "plastic" (in other books). SPOILERS********************************************** Okay, what was up with that whole Scott thing? He is portrayed as this awesome, artistic, friendly guy. Then when he and Jane are on the picnic, he turns into a creepy stalker? And she drops him super fast. I thought they were friends? Nothing was ever mentioned again of him in the book. I felt like that whole story line just ended. Nothing resolved. It felt too fast for all the time that was spent on it in the book. There were other things that really bothered me, but that was the biggest.