janeywong

Jane Wong Wong itibaren Miécourt, İsviçre itibaren Miécourt, İsviçre

Okuyucu Jane Wong Wong itibaren Miécourt, İsviçre

Jane Wong Wong itibaren Miécourt, İsviçre

janeywong

Ne düşündürücü bir kitap! Beş yaşında bir çocuğun bakış açısıyla okumaktan gerçekten keyif aldım. Sanırım bir gün içinde biraz okudum - bırakamayacağın biri.

janeywong

Chandler'ın üçüncü Philip Marolowe gizemi, okuduğum ilk gizem romanı oldu. Ne kadar harika olduğu için hazır değildim. Chandler başka bir yerde şöyle yazmıştı: "En iyi gizem romanı, sonuna gelmenizin önemli olmadığı bir yer." Hikayenin gücü, bireysel sahnelerin oluşturduğu atmosfer ve ruh halinde toplanır. Chandler'in detaylara göz atması ve açıklama için benzersiz bir hediye, bazı görüntüleri aklınızda kalıcı olarak kazınmış olacak ve Marlowe, Amerikan kurgudaki en büyük diyalog satırlarından bazılarına sahip olacak. O zamandan beri, Chandler'ın hikayelerini ve bir başka romanı, "Elveda, Sevgilim" i okudum ve insanların en iyisi olduğunu söyledim. Sanırım bunu daha çok seviyorum: karakterler ve diyalog biraz daha keskin, durum biraz daha akla yatkın ve daha çok, çok daha komik komik anlar var. Katil sonunda Marlow ile tanışır ve nörotik olarak ona "benden hoşlanıyor musun?" Ayrıca okuduğum şeylerin en "meta-gizemi" gibi görünüyor. Marlowe, parlak nokta bağlantı eureaka ile uçalım! Açıklama, birisi yakınıyor, "Devam et, çok zeki olacağına dair bir his var. Akılsızca mantık ve sezgi akışı ve çürüklük. Tıpkı bir kitaptaki bir dedektif gibi." Tüm bunlar ve çok daha fazlası. Ayrıca, son on yılın en büyük kült filmlerinden biri de Coen kardeşlerin Büyük Lebowski'si. Bunu ve diğer Chandler kitaplarını okuyana kadar fark etmedim, ama bu film Chandler'dan neredeyse her şeyi ödünç alıyor. Bu size romanlarının popüler bilince yaydığı muazzam, sessiz gölge hakkında bir fikir vermelidir. Sahilde okuyun.

janeywong

Bu serinin başka bir şaşırtıcı yanı. Burada "Yazarı Teşvik Etme" de, hikaye bir Shakespeare klasiğine harika bir bakış getiriyor. Sapanlar ve oklar bu "prodüksiyon" un yapımında kırılırken, öyküdeki oyun, yapımcı ve yazar arasında kendi başına muhteşem bir aşk oluşur. Klasik bir Serena sonunda, iki beyefendi, Edinburgh'da gerçekten var olan büyüleyici bir ortamda 'eleştirmenleri' ile muzaffer bir çatışmayı kutlar. Mümkün olan en kısa zamanda dördüncü New Horizon'u dört gözle bekliyorum.

janeywong

İlk bölüm, Mısırlı bilim adamı Dr.Ahmed Zewail'in biyografisini ve bu öngörünün onları ilk olarak kimyada Nobel Ödülüne ulaşmada kararlılık, kalıcılık ve azim ile yönlendirmeye nasıl yönlendirdiğini anlatan iki bölüme ayrılmıştır. Bir Arap bilim adamı bunu bu bilimsel alanda ele alıyor.İkinci kısımda ise, Dr. Ahmed Zewail'in dünyanın çeşitli ülkelerinde verdiği dersler dizisinden seçilen ilginç ve hedefli dersler.

janeywong

Saf tüy. Hafif ve eğlenceli.