hotranthuy3eae

Tien Ho Ho itibaren Easter Balgedie, Kinross, Perth and Kinross KY13 9HQ, İngiltere itibaren Easter Balgedie, Kinross, Perth and Kinross KY13 9HQ, İngiltere

Okuyucu Tien Ho Ho itibaren Easter Balgedie, Kinross, Perth and Kinross KY13 9HQ, İngiltere

Tien Ho Ho itibaren Easter Balgedie, Kinross, Perth and Kinross KY13 9HQ, İngiltere

hotranthuy3eae

Eğlenceli başlayan, ilgi çekici bir sosyal yorum, başını kaybetti ve ikinci yarıya doğru biraz tuhaflaştı. Buna rağmen, muhtemelen hikayenin nereye gittiğini öğrenmek için okumaya devam edeceksiniz ve sonunda kullanmak için sonu bulabilir veya bulamayabilirsiniz.

hotranthuy3eae

önce yüksek sesle gülüyorsun, sonra gözlerini dışarı çektin. Ben sürüş sırasında annemin hepsini ilk yaptım ve o okurken. Ayrıca Mary ve ben Oregon'a giderken ses kasetini dinledik, ama Anne Lamott okurken komik görünmüyordu; Bence hayatınızı çok komik bulmakta zorlandığınız şeylerden biri, ama diğer insanlar aynı aptal şeyleri yaptığınızı görmek için çok rahatlamışlar, kendinize gülmenize izin veriyor.

hotranthuy3eae

Onu sevdim! Kate Morton ilginç bir gizemin nasıl yazılacağını biliyor. Son sayfa kalbimi buruşturdu ve gecenin yarısında "Karakterler bunu farklı yapsaydı ... (x, y, z) ... o zaman her şey yoluna girerdi!" Diye düşündüm. Bu muhteşem bir okuma oldu.

hotranthuy3eae

I find the subject matter uninteresting and dispiriting.