dsyde

Carlos Jim Jim itibaren Oursane, Fas itibaren Oursane, Fas

Okuyucu Carlos Jim Jim itibaren Oursane, Fas

Carlos Jim Jim itibaren Oursane, Fas

dsyde

Bu taksitten keyif aldım, ancak genel hikaye çizgisini olduğundan biraz daha fazla taşımasını dilerdim. Burada öğrendiğimiz bazı gelişmelerden memnunum ve özellikle Logan'ın (ve belki de diğer Sanguinar'ın) gerçek mutluluk şansına sahip olmasından memnunum. Aynı zamanda Project Ninni hakkında daha fazla bilgi edinmek beni çok heyecanlandırdı ve belki de düşündüğüm kadar kötü değil. Saygılarımızla, Grace ve Torr'un daha fazlasını görmeyi ve sonraki kitaplarda zaten tanıdığımız insanlar için bazı güzel bağlantılar ummayı umuyoruz. Sevdiklerimiz mutlu olana kadar yeni karakter yok Bayan Butcher !!

dsyde

Bu kitabı ilk kez okuduktan sonra muhtemelen 7 veya 8 yıl sonra tekrar okuyun ve mümkünse ikinci kez daha iyi olduğunu düşünün. Robbins'in rantları o kadar güzel, meliflu ve haklı ki, tam olarak 2 "yerden uzakta olan bu imkansız yaşam öyküsü boyunca kıkırdayorsunuz.

dsyde

Üç hafta kütüphanede kaldığında bunu terk ettim. Smith'in kitaplarını genel olarak sevmeme rağmen ve buradaki karakterler ilginç olsa da, bana bir egzersiz tekerleğindeki bir hamsterı hatırlatmaya başladı - hiçbir yerde gitmeyen en yüksek hızda koşturup.

dsyde

The main character in this book was really fun and a little silly which made the story easy to love. The plot was exciting and raised lots of questions which made me want to keep reading, but not in such a way that was annoyingly dramatic or troubling. The romantic scenes were tastefully portrayed and I found myself feeling a little bit giggly over the whole first love scenario. Overall it was a cute story and I am excited for book #2.