eglantine

Iryna Kharchenko Kharchenko itibaren Jogivad, Rajasthan 307025, Hindistan itibaren Jogivad, Rajasthan 307025, Hindistan

Okuyucu Iryna Kharchenko Kharchenko itibaren Jogivad, Rajasthan 307025, Hindistan

Iryna Kharchenko Kharchenko itibaren Jogivad, Rajasthan 307025, Hindistan

eglantine

İyi yazılmış. Müzikal gibisi yok, eğer aradığın buysa. Edebi bir açıdan, hikayeyi müzikalden daha çok seviyorum. Tüm sembolizmi gerçekten anlamak 2 okuma aldı. Bunu okuyan pek çok genç görüyorum. Bununla ilgili karışık duygularım var. Bir yandan, kesinlikle üst düzey düşünme becerilerini gerektirir. Ama aynı zamanda bazı şüpheli materyaller içeriyor ve hikayeyi gerçekten "alamayabilir". Ama her şeyi anlayabilirlerse, aklı netleştirmek için kesinlikle tüm bu vampir saçmalığından daha iyidir.

eglantine

Frost'un yazdığı aşk. Bu kitap hızlı tempolu ve Night Huntress kitapları kadar yoğun değildi ancak karakterler her zamanki gibi harika!

eglantine

Sevimli hikaye! Bundan gerçekten zevk aldım. Bu çok formüle değil, sonunda kiminle bittiğime şaşırdığım kadar şaşkın olmadığım halde, formüler değildi. Daha uzun olmasını sevdiğimi söyleyebilirim, ancak sağlam bir başlangıç, orta ve son ile çok güzel bir şekilde oluşturulmuş kısa bir hikayeydi. VE bu kraliçeyi yatıştırmak için bu hikayenin en az bir devamı olduğunu biliyorum. LOL

eglantine

Bu normalde okuyacağım türden bir kitap değil ama büyüleyici buldum. Bu, okuduğum tek kitaplardan biriydi. Kesinlikle çok şey öğrendim ve en yeni kitabını okumak için sabırsızlanıyorum!

eglantine

Bu şimdiye kadar yazılmış en iyi kitaplardan biri. Üç kez okudum ve iki kopya aldım - biri ödünç vermek, diğeri tutmak için. Cesaret, önyargı, büyüme ve mahkumiyet hakkında bir kitap.