maerf

Marco Romero Romero itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Marco Romero Romero itibaren Texas

Marco Romero Romero itibaren Texas

maerf

Herhangi bir video oyunu veya 80 pop-kültür nerds için mükemmel bir kitap. Bu harika karakterler ve manzara ile gerçek bir sayfa çevirici. Heyecan verici arsa, gerçek ve simüle edilmiş dünyalara sorunsuz bir şekilde girer ve çıkar. Ve o anda hangi dünyada olduklarını merak ediyorlar. Hazır Oyuncu Bir, daha olgun bir kurgudan daha genç bir yetişkin romanı gibi daha fazla okur, ancak daha genç okuyucular, Commodore 64'ler, Atari 2600'ler ve Aile Bağları ile büyüyen bizler kadar çıkmaz. Genç okuyucular 1984 referanslarını veya dünyanın sadece birkaç yıl içinde nasıl bu kadar dramatik bir şekilde değişebileceğini takdir etmeyeceklerdir. Son 30 yıldan fazla bir süredir teknoloji patlamasını yaşayan bizler bunu canlı bir şekilde görebiliyoruz. Onu yaşıyoruz - kendimi OASIS'in bir gerçeklik haline gelip gelemeyeceğini merak ettim, ancak Second Life, World of War Craft ve diğer simülasyon oyunları ile zaten 1/2 yolumuz var. Sonuçta - parlak bir kitap.

maerf

Çoğu James Patterson kitabı gibi, bu sizin temel eğlenceli zihin şekerinizdir. Ama bence bu onun sürpriz sonlarından birinde ilk kez gerçekten şok oldum.

maerf

A bit dated, as are all of Fleming's Bond classics, but when looking for straight-to-the-bone, fast-paced thrillers, you can't beat Ian Fleming...and Casino Royale is definitely that. Here you don't find the pages of idiosynchratic philosphizing about death or wine you might find in "Goldfinger" or "You Only Live Twice"...this is Fleming dashing only a pinch of his personal habits in lieu of telling a great story of action and betrayal and of a cold man made colder by a woman. A great read, even if you don't like any of the other Bond books.