dadafly0cab

itibaren Kasira, Odisha, Hindistan itibaren Kasira, Odisha, Hindistan

Okuyucu itibaren Kasira, Odisha, Hindistan

itibaren Kasira, Odisha, Hindistan

dadafly0cab

Bu, Botswana'da kurulan ve bayan dedektif Mma Ramotswe'nin etrafında bulunan bu rahat okunabilir dedektif hikayeleri dizisinde, inandığım on ikinci kitap olan bir başka keyifli taksitti. Bu kitaplardan birini okuduğumdan ve Mma Ramotswe, Mma Makutsi ve Bay JLB Matekoni'nin hayatlarının yanı sıra çırak mekaniği ve yetim çiftliğine bakan bayan gibi diğer düzenli karakterlerin hayatlarını tekrar gözden geçirmekten keyif aldım. Mma Potokwani. Dedektifler için, bir sığır direğindeki üzücü olayları içeren başka bir dava daha vardı, ancak Mma Makutsi, Bay Phuti Radiphuti'ye yaklaşan nikâhların düşünceleri tarafından çok meşgul olduğu için, öncelikle bununla ilgilenen Mma Ramotswe idi. Hikayede, garajdaki genç çıraklardan biri olan Charlie ve çocuklarının babası olduğunu iddia eden bir kadın içeren bir başka ipucu daha var. Mma Ramotswe, artık sahip olmadığı sevgili eski beyaz minibüsü hakkında düşünüyor; görünüşe göre bundan vazgeçmemiş. Bu karakterleri pek çok hikaye boyunca takip etmek ve hayatlarında, özellikle Grace için, olayların nasıl ilerlediğini görmek çok güzel. Bu, her yerde olduğu gibi yerlerde ve ahlak ve bilge sözlerle ve her şeyin altında yatan Mma Ramotswe tarafından somutlaşan eski moda yolların duygusu ile, iddiasız, tatlı bir hikaye. 3.5

dadafly0cab

Ben "Mutlu Sonlar" zevk vermedi kadar, ben kesinlikle bu kitabı sevdi. Kıçımı güldüm. Çok komikti ve kendimi yorumların çoğunu, özellikle de Rock and Roll Hall of Fame bölümlerini kabul ederken buldum.

dadafly0cab

Bu kitabın konseptine kesinlikle aşığım. Hala. Olağanüstü yakışıklı bir genç olan Dorian Gray, arkadaş olduğu bir sanatçı için poz veriyor. Portre tamamlandığında, Dorian, yaşam ve özellikle gençliğin ve güzelliğin yaşamın zirvesi olmasıyla ilgili çok sayıda teoriye sahip olan Lord Henry ile tanışır. Bu Dorian içinde bir akor vurur, o zaman resmin genç görünmeye devam ederken resmin günahlarını ve yaşını getireceğini dilediğini söyler. Wilde'ın klasik masalı ve Dorian'ın hayatının geri kalanı da başlıyor. Tanrısal bir hikaye anlatmak için Dorian'ın yanlış anlatımlarının hikayelerini kullanmak kolay olsa da, Wilde bunun yerine Dorian'ın günahkâr yollarının ve insan yaşamına saygısızlığının Dorian'ın kendisine olan etkisine odaklanmayı seçer. Resim kitabın sebebidir, ancak kitabın ana odağı olmak zorunda değildir. Dorian'ın psikolojik ölümünü takip ediyor, aslında ruhunun yıkıma inişini izliyor. Harika yazılmış bir hikaye.