michaelkin

Michael King King itibaren 63700 Dinçkök Köyü/Viranşehir/Şanlıurfa, Türkiye itibaren 63700 Dinçkök Köyü/Viranşehir/Şanlıurfa, Türkiye

Okuyucu Michael King King itibaren 63700 Dinçkök Köyü/Viranşehir/Şanlıurfa, Türkiye

Michael King King itibaren 63700 Dinçkök Köyü/Viranşehir/Şanlıurfa, Türkiye

michaelkin

Tezuka'nın ismi manga efsanesi ya da ondan önce gelenler olmadan yazılamayacak gibi hissediyorum, çünkü görünüşe göre türü bütün bir bezden ya da başka bir şeyden icat etti. Sıradan yaprakların ötesinde onun diğer kitaplarını okumadım. Kesinlikle ilginç bir karakter stili var, hepsi gerçekten çarpıcı bir arka plan / aksiyona sahip astro boyuna benziyor. Muhtemelen tüm sayfaları okuduğum ilk manga, genellikle tüm arka sayfalar artı kutuları okuduğumda beni gerçekten atar. Hala ara sıra mücadele ettim. Bununla gitmeye karar verdim çünkü Buddha'nın sıkıcı olabileceğini düşündüm (bu beni topallatıyor mu?) Ve bu eylem ve kanla dolu olacağına söz verdi. Beklentilerime göre yaşamak, ama aynı zamanda devam eden şiddetli tuhaf şeyler alanında onları aşmak.

michaelkin

Translating...

michaelkin

Bu, kişisel anıları bilimsel açıklamalarla birleştirmek için harika bir iş çıkaran nadir kitaplardan biridir. Yazar, son 50+ yılda beyin fonksiyonu ile ilgili çığır açan keşifleri ilk elden deneyimledi ve Nobel Fizyoloji / Tıp Ödülü sahibi olarak da önemli bir oyuncuydu. Bu bakış açısıyla, kariyeri boyunca geliştikçe beyin hakkındaki bilimsel soruları takip eder. Yazar, bilim adamlarının birçoğu ve kendi deneyleri ve motivasyonları da dahil olmak üzere bu önemli keşifleri yapma yöntemlerinden bahsediyor, alanın evrimindeki önemlerini anlatıyor ve hepsini bir Avusturyalı olarak kişisel bir anlatı bağlamına koyuyor. Yahudi göçmen, soykırımın en kötüsünden önce Viyana'dan kaçtı ve ABD'yi hareket ettirdi. Eğer uğraşacak çok şey geliyorsa, bunun nedeni budur! Ancak kitap çok iyi organize edilmiş ve bilimi hem kişisel hem de bilimsel daha geniş bir anlatı kapsamında sunarak her şeyi çok güzel bir şekilde birleştiriyor. Eğer beynin moleküler biyolojisinin ayrıntılarını ve Aplysia'daki nöronlar üzerindeki elektrik deneylerini (Kandel'in hafızadaki çalışmasında belirgin olarak yer alan çok büyük bir deniz salyangozu) ayrıntılarını okuyan yorgunluk anları (bu biyolog olmayanlar için) varsa, bunlar çok önemli bir bilimin başlangıcı için güzel bir tarih ödemek için küçük bir fiyat.