422903994c9f6

itibaren Yerukuvada, Andhra Pradesh 531027, Hindistan itibaren Yerukuvada, Andhra Pradesh 531027, Hindistan

Okuyucu itibaren Yerukuvada, Andhra Pradesh 531027, Hindistan

itibaren Yerukuvada, Andhra Pradesh 531027, Hindistan

422903994c9f6

Bunu okumuş olmaktan gerçekten utanıyorum, ama son film (on üç saatin hepsi!) Beni yeterince ilgilendirdi. Graysmith, birkaç kişinin beni uyardığı gibi, çok iyi bir yazar değil; özellikle sansasyonel anları sansasyonel hale getirme tuhaf bir eğilimi var ve daha sonra doğal olarak fantastik veya dehşet verici parçaları garip bir şekilde düz bir tonda tarif ediyor. Bir şekilde, 26 saat süren uyarlamasına meşru tırnak ısırma sahneleri ekleyen David Fincher'a iltifat etti. Bununla birlikte, Graysmith'in Zodyak'a ciddi şekilde ilgi duyduğunun bu kitapta nasıl tezahür ettiğini görmek ilgi çekicidir; Bana oldukça uzun gibi görünen bazı bağlantılar çiziyor ve tüm raporlarının doğruluğuna tamamen ikna olmadım. Bir bakıma bu bir seri katil hakkında değil, takıntılı bir adam hakkında bir hikaye haline geliyor. Fincher'in filminin en uyumlu hale geldiği (ve 39 saatlik uzunluğunun her saniyesini hissettirmeyi bıraktığı) ve bu alt metnin parladığı Graysmith'in anlatısında yer alan yerler en zorlayıcı olanı. Sonunda, ikisi de konuyla ilgili yapılabilecek en iyi kitap ya da film değil, ama ikisi de noktalarda çok ilginç.

422903994c9f6

Bu kitaptan gerçekten keyif aldım. Gerçi kütüphaneye baktığımda biraz uzundu ama eve getirmeye değerdi. Sayfayı çevirmeyi ve Sam ve arkadaşlarının bir sonraki adımda neler yaptığını görmeyi çok sevdim. İnsanların gerçekten nasıl bir araya geldiğini ve ilginç bağlantılar kurduğunu görmek çok garipti. FAYZ ve halk güçleri gibi gerçekleşen tüm çılgın şeyler, zaten olan tüm zor şeylere harika bir ektir. Kitabı indirmeyi zorlaştırdı!

422903994c9f6

I found the math portion of the actual test more challenging than the study guide and the reading and writing portions easier. The book did help me refresh my skills in certain areas of study.

422903994c9f6

This wasn't a very long story--the PDF file is 58 pages. It was a quick read and I'd call it light in spite of the crime that occurs.