lethanh9125b79

Le Thanh Thanh itibaren 09125 Montorio, Burgos, İspanya itibaren 09125 Montorio, Burgos, İspanya

Okuyucu Le Thanh Thanh itibaren 09125 Montorio, Burgos, İspanya

Le Thanh Thanh itibaren 09125 Montorio, Burgos, İspanya

lethanh9125b79

Aptallar Rush In altyazılı olabilir benim Büyük Şişman Yunan Düğün İtalyan Texans buluşuyor. Adlarının baş harflerinin güney kullanımını yanlış anlayan Bella Rossi, düğün planlayıcısı ilk kovboy temalı düğünü için bir dj kiralar. D.J.'yi öğrendiğinde şaşırır. onun adı, mesleği değil. Oldukça az sayıda garip din boyunca D.J. yine de işi almaya karar verir. DJ sadece bir kovboy değil, Ellie onu çılgın ailesine uydurur ve kalbindeki bir boşluğu doldururken bulur. Bu kitabın beklenmedik olduğunu söylemek, mafya bağları olan pizza yapan bir amca, İtalyanlarla bağırarak komşular çocuğunu süpürge ile kovalayan bir teyzede, 80 çift kovboy çizmesi ve bir kuşla geçtiğinizde yeterli olmaz. Fools Rush In, Bella serisinden Düğünlerden biri. Yazar Janice Thompson sadece yazar değil, deneyimli bir düğün koordinatörüdür. Bu da Bella’nın hikayesinde sadece daha fazla mizah ve tuhaflığa yol açabilir.

lethanh9125b79

Başka bir kitap okudum çünkü kocam kitabı ders için okumak zorunda kaldı. Sonunda okudum ve ona bir özet verdim. Yazar onun profesörüydü. Bu kitaptan gerçekten keyif aldım. Hikayeleri ve kurgusal olmayanları okumaktan çok fazla değilim, ancak bu kitaptan tarih hakkında ne kadar çok şey öğrendiğime sevindim. Bu kitap insanların düşünme ve yargılama şekillerini ele alarak tarihi bir ortamda açıklar. Bu harika bir tartışma kitabı. Yazar, insanların başkalarının kendilerine nasıl benzediğini ya da insanların biri için bir çözümün herkes için bir çözüm olduğunu düşündüğünü açıklayan birçok tarih dersi verirken, bunun günlük yaşamla nasıl ilişkili olduğunu düşünmeye devam ettim.

lethanh9125b79

Bu benim en sevdiğim Jane Austen kitabı ve belki de en sevdiğim kitap. Şimdi dört kez okudum ve her zaman yeni bir şey var. Diğerlerinden daha kişisel ve samimi görünüyor; karakterler ve hikaye mükemmel bir şekilde yazılmıştır. Çok sayıda sosyal yorum da dahil olmak üzere yüzeysel ve gerçek karakterlerle dolu çok yönlü bir oyuncu. İstasyonunun altında evlenen (ama kesinlikle karakterinin altında olmayan), sevdiği adam için ailesine karşı mücadele etmek zorunda olan bir Austen kahramanına sahip olmak güzel - Austen'in olağan hikaye çizgisinden farklı bir tavır. Sevdim!

lethanh9125b79

Harika kitap! Sookie Stackhouse serisinin geri kalanını okumak için sabırsızlanıyorum!

lethanh9125b79

Algo irregular, siempre brillante, a veces magistral.