hasanbilger

Hasan Bilger Bilger itibaren Fateh Garh, Rajasthan 311011, Hindistan itibaren Fateh Garh, Rajasthan 311011, Hindistan

Okuyucu Hasan Bilger Bilger itibaren Fateh Garh, Rajasthan 311011, Hindistan

Hasan Bilger Bilger itibaren Fateh Garh, Rajasthan 311011, Hindistan

hasanbilger

Bu, asla unutmadığım bir çizgi roman, okuduğum ilk çizgi roman, öğretmenler ve öğrenciler arasında sevgiyi arttırıyor

hasanbilger

Kısa öyküler bir yazarın yazımıyla tanışmak için harika bir yol olabilir, ancak çoğu zaman duygu, hikaye veya karakter gelişiminin derinliklerinde eksiktir. Bence okuyucuyu içeri çekmek ve onları daha fazlası için çaresiz bırakmak gerçek bir yetenek gerektiriyor ve Asi ile Julianne MacLean tam da bunu yaptı. Aslında, yeni Highlander Üçlemesi'nin önündeki bu hikayeyi bitirir bitirmez çevrimiçi oldum ve Highlander tarafından yakalanan ilk kitabı yerel Barnes ve Noble'ımda beklemeye aldım ve en kısa sürede okuyacağım Elimde var! Bayan MacLean’ın diğer kitapları The Rebel kadar iyiyse, kendime otomatik olarak başka bir satın alma yazarı buldum.

hasanbilger

Bu koleksiyonun daha önceki koleksiyonlardan daha karışık bir çanta olduğunu düşünüyorum. Sevdiğim birkaç hikaye var, biri beni gözyaşlarına sürükledi ve en azından bir tanesi utanç vericiydi.

hasanbilger

Şu anda tüm distopik kurgularla, bazen birinin neden diğerlerinden daha fazla öne çıktığını söylemek benim için zor, ama bunu sevdim. 16 yaşında, gençler toplumun beş fraksiyonuna [Abnegation (bencilsiz), Candor (dürüst), Dauntless (cesur), Amity (barışçıl) ve Erudite (akıllı)] olarak sınıflandırılırlar. ile büyüdüler. Ancak Beatrice / Tris, tehlikeli bir şekilde "Iraksak" olduğunu öğrendikten sonra Dauntless için Abnegation'ı terk etmeye karar verdiğinde (bu, kategoriden daha fazlasına sığabileceği anlamına gelir), özellikle de barışın toplumun bu beş hizipine sahip olarak yaratılmış olması gerekiyordu. Şiddet yoğun, ancak güçlü karakteri, sevgi ilgisi ve ilginç bir komplo ile dengeleniyor. Bir sonraki için sabırsızlanıyorum!

hasanbilger

ateş yakmak Katnip'in açlık oyunlarına yeniden girmesi gereken gerçekten heyecan verici bir kitap