narcys_ray

Narcis Dobos Dobos itibaren Malota, Uttarakhand 246172, Hindistan itibaren Malota, Uttarakhand 246172, Hindistan

Okuyucu Narcis Dobos Dobos itibaren Malota, Uttarakhand 246172, Hindistan

Narcis Dobos Dobos itibaren Malota, Uttarakhand 246172, Hindistan

narcys_ray

Bu şimdiye kadar okuduğum en iyi kurgu olmayan kitap. Güzel yazılmış ve kapsamlı bir şekilde araştırılmış olan bu kitap, beni ortada gözyaşlarına getirdi, ancak bitirdiğimde dünyayı değiştirmek istememi sağladı.

narcys_ray

Ben * gerçekten * Michael Chabon'un "Kavalier and Clay" i sevmek istesem de buna giremedim. Bununla birlikte, McSweeney için düzenlediği kısa öyküler kitabı oraya geldi.

narcys_ray

Kesinlikle Kan Meridyeni değil, ama harikaydı. Senaryo olarak yazılmış gibi görünüyordu. Çok hızlı hareket eder ve çok yoğundur. Blood Meridian'da araştırılan bazı kavramların, özellikle kaçınılmazlığın ve Holden / Chigurh tarafından ritüel cinayetin kullanılmasının yeniden düzenlenmesini beğendim.

narcys_ray

Kişisel çevre dostu ya da çok kolay olmayan alışkanlıklarınızı değerlendirmenin eğlenceli ve bilgilendirici yolları .... kişinin kişisel ortamını iyileştirmek için öneriler ve kaynaklar sunar.

narcys_ray

Ne diyebilirim, Odd Thomas'ı seviyorum ve tüm diziyi okudum.

narcys_ray

4.75 5 yıldızlı Bu, şimdiye kadar okuduğum ilk Holly Black'in kitabı ve çok seviyorum. Erkeğin POV'sinde bu garip zayıflık var. Haha. Yani evet, bu beni tamamen yakaladı. Konsept havalı ve eşsizdi, ilk bölümlerde biraz kafa karıştırıcıydı (ve biraz sıkıcıydı) ama hikayeye devam ederken, daha fazla bükülme ve vahiy geldi ve her şeyi gerçekten harika ve havalı buldum. Cassel Sharpe, hikayenin kahramanı ve anlatıcısıdır. İyi görünümlü, muhteşem, çarpıcı bir kahraman türü olarak tanımlanmamıştı. Ama öyle olsa bile, perspektifini ve şeyleri ele alma ve düşünme biçimini okuduğunuzda, oh tanrım, onu kesinlikle seveceksiniz. Onu aynı zamanda sıcak ve serin bulacaksınız. LOL. ^^ Harika bir okuma. Benim favorilerimden ve kitabımdan saplantılıyım. Hahaha! Bunu herkese tavsiye ederim! ^^

narcys_ray

Average sexy romance involving art, movie stars, fighting, mob type people and of course sex.

narcys_ray

this is probably my favorite book. i've read it far too many times, but i still enjoy it. The story is set in England(the author is British)and you just get pulled into it. what's so amazing is how polly (the main character) has this dull everyday existence yet suddenly something triggers her memory and she realizes that it was all a fake and her real life was exciting and adventerous. The true brilliance of Diana Wynne Jones is how she manages to write stories about all the secret hope and dreams one has as a child, dreams of other worlds and magic and musician friends who send you books and treat you like an adult. She also writes so naturally about all the fantastic things that occur in her books that it seems real, which is especially true in this novel, the magic isn't obtuse; and the whole thing is very mysterious and somewhat creepy.

narcys_ray

I'd give this mystery 3.5 stars if I could. I really liked it - nice, complex mystery that kept me guessing until the end. I love the british sense of humor and very much liked Hannah Wolfe, PI. I'll definitely be checking out the next books in the series.