douglasu

Douglas Ubilla Ubilla itibaren Air Kuti, Lubuk Linggau Timur I, Lubuklinggau City, South Sumatra 31625, Endonezya itibaren Air Kuti, Lubuk Linggau Timur I, Lubuklinggau City, South Sumatra 31625, Endonezya

Okuyucu Douglas Ubilla Ubilla itibaren Air Kuti, Lubuk Linggau Timur I, Lubuklinggau City, South Sumatra 31625, Endonezya

Douglas Ubilla Ubilla itibaren Air Kuti, Lubuk Linggau Timur I, Lubuklinggau City, South Sumatra 31625, Endonezya

douglasu

Bu kitabı sevdim ... filmi görmek için sabırsızlanıyorum !!

douglasu

Josephine Tey tarafından yazılan Franchise Affair, 1940'ların sonunda yazılmış ve yazılan gizemli bir romandır. Arsa, genç bir kız olan Betty Kane'in Sharpes, yaşlı bir anne ve orta yaşlı bir kız tarafından kaçırıldığı iddiasıyla ilgilidir. Bayanların onu hizmetçi olmaya zorlamaya çalıştığını iddia etti ve reddettiğinde, kaçmadan önce bir ay boyunca dövüldüğünü ve tutuklu tutulduğunu iddia etti. Kızın hikayesi inanılmaz gözüküyor ama evin içi hakkında çürükler ve detaylı bilgiler var. Sharpe'nin savunması, hikayenin kahramanı olan yerel avukat Robert Blair tarafından üstleniliyor. İlk önce, hikayenin hangi hikayenin gerçek olduğunu belirleme konusunda döneceğini düşündüğümde çekici buldum: Betty Kane veya Sharpe's. Bunun yerine, okuyucunun Betty Kane'in yalancı olduğuna inanmak olduğu açıkça ortaya çıktı ve dramatik gerginlik Robert Blair'in yalan söylediğini ispatlayabildi - çok ilginç bulmadığım bir hikaye. Romanın güçlü noktaları, 30'lu yıllardan çoktan geçmekte olan ve 2. Dünya Savaşı'nın hemen sonrasında son ayakları üzerinde durmakta olan bu sağlam, stoik İngiltere için güçlü bir yazı ve bir nostalji duygusudur. Tey ayrıca küçük kasaba dedikodularının ve medya sansasyonalizminin kamuoyunu kızdırmadaki rolü hakkında bazı çok dikkat çekici gözlemler yaptı. Olumsuz noktalar, oldukça öngörülebilir bir arsa içerdiğinden, tek gerginlik Marion Sharpe ve Blair arasındaki romantik alt arsa ile ilgilidir. Kane'in yalan söylediğinin gösterimi okuyucuya sürpriz değildir ve mavi olan Deus-ex-machina'dan kurtarmaya gelir. Ayrıca Tey'in, bazı okuyucuların yorucu bulabileceği konusunda yazdığı bir sınıf sersemliği de var.

douglasu

Çarşamba günü avlanma sonuçları 1 Nisan 2009'un yanı sıra dükkan sahibi ile de konuşuyor. güzel konuşma .....

douglasu

Yazar sizi doğrudan karakterlerin düşüncelerine sokan inanılmaz somut bir hikaye yaratır. Ancak, bu kitap üzerinde sonsuza dek çalışıyorum çünkü karanlık tarafa şahsen biraz fazla giriyor.

douglasu

Ben okumadan önce biraz sinirli, bu yüzden daha fazlasını bekliyordum. karakterler ve arsa okumak eğlenceliydi, ama bir şey onlara inanmama neden oldu. belki de benim için biraz mahveden beklentiydi. ama yeterince eğlenceli.

douglasu

"Tipik" bir Lee Çocuk kitabı olup olmadığını bilmiyorum, ama bu diğerleriyle eşit, zekice bir eylem ve inanılmaz (güvenilir olmayan) arsa varsayımları ile ilgili. Yine de, Lee'nin tüm kitaplarını okumak eğlencelidir.

douglasu

A very fine follow-up to Blackout, and I absolutely adore the way that Willis ties up her story. The characters seemed a little flat to me in the first entry, but here they really come into their own and become people you cheer for.

douglasu

I enjoyed this book, although differences from the movie distracted me because I LOVED the movie so much--which I know is the opposite of how it should have been, but unfortunately means that I can't help but think about the book in comparative terms. Ultimately, I think the changes that they made to the narrative in the movie made it more resonant to me: pushing aside the history of Theo's personal relationship with the Warden, conflating Julian and the ex-wife (which clarified Theo's motivations), and making the immigration issue more central and therefore more topical by creating the character of Kee. And in terms of insight into the background details of the future society, it was both more and less satisfying; obviously the book was able to delve into those details more thoroughly, but I loved the movie's suggestive visual richness. I dunno. Good book, ultimately.