molasmazo

Pau Molas Molas itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Pau Molas Molas itibaren Texas

Pau Molas Molas itibaren Texas

molasmazo

Kitap, henüz tanışmadığı gelecekteki karısı için tren istasyonunda bekleyen bir adamla "güvenilir bir eş" için bir gazeteye reklam yerleştirmenin sonucuyla umut vadediyor. Sonra biraz aksiyon sunan kaçak bir at bölümü var. Ancak, bundan sonra, tüm sıkıcı şekilde hemen hemen yokuş aşağı. Gerçek bir "psikolojik gerilim" olsaydı, arsada daha fazla bükülme ve dönüş olabilirdi. Ayrıca, yazmayı tekrarlayan ve karakterleri tutarsız ve iyi, takıntılı ve kasvetli buldum. Sarah Waters'ın kitaplarından birini (Affinity, Fingersmith) herhangi bir gün tavsiye ederim.

molasmazo

Romanın bitiminden çok sonra benimle kalan kırık bir aile ve perspektif hikayesi

molasmazo

Çok iyi bir kitapım.

molasmazo

En sevdiğim iki şey: NPR ve Books! Lindsay bunu doğum günüm için verdi ve şimdi sonunda okumak için dolaşıyorum. Şimdiye kadar sevmediğim tek şey, sadece üç türe odaklanmış olması, hiçbirini okumayı sevmiyorum. Başka bir şey daha var, Küçük Kadınların yanı sıra bahsettiği kitabın HERHANGİ BİRİNİ okuduğumu sanmıyorum, bu yüzden ilgili zor anlar yaşıyorum. Yani, bu kadınlar ayda 80'den fazla kitap okuyor! Buna nasıl ayak uydurabilirim?

molasmazo

Children's counting book, at the pond, ages 2-4.

molasmazo

I thought this was a normal Reichs novel so was a bit surprised to find it aimed at teens. I still enjoyed it though but as you can imagine it was an easier read than expected. A few twists here and there and it didn't quite end as I thought.

molasmazo

I found this a difficult book to read--a bit hard to keep chugging, but very worth it in the end. Also a look at a part of the world I sadly know very little about.