alo_trip

Alo Trip Trip itibaren Funa, Demokratik Kongo Cumhuriyeti itibaren Funa, Demokratik Kongo Cumhuriyeti

Okuyucu Alo Trip Trip itibaren Funa, Demokratik Kongo Cumhuriyeti

Alo Trip Trip itibaren Funa, Demokratik Kongo Cumhuriyeti

alo_trip

Bu kitabın içinde çok sayıda harika hayvan ve insan hikayesi var, ama bu beni sonsuza dek sürdü. Hikâye anlatımının çoğunu eğlenceli bulduğum halde, kitaba girmek için gerçekten zorlandım. Sonuna yaklaşana kadar kitabın tadını çıkarmaya başladım. Yine de kitabı kesinlikle hayvan severlere tavsiye ederim.

alo_trip

Bu kitabı çok seviyorum!

alo_trip

Bu kitap… nereden başlamalıyım? "House" bir gerilim, Hıristiyan roman sıkışmış ve B & B sonunda iki çift hakkında, korku / gerilim klişesi çoğunluğu gibi onları bekleyen bir wacko var. "Ev" ile oradaki korku / gerilim filmlerinin çoğunluğu arasındaki fark, Ted ve Frank'in aslında onlarla kitapta olduğunuzu hissettirmek için bir şeyler yazıp ifade etmesidir. Kendimi sürekli omzumun üzerinden bakarak ve dikkatle yatak kenarlarına yakın yürümek emin buldum. O sürünme kurbanı olmayacaktım. Fikrin kendisi oldukça havalı, tüm klasikleri gördüm ve klasiklerin çoğunu bile okudum ve gözden kaçırdım - ama ana odaklamanın nasıl olmadığını sevdim (adını hatırlayamıyorum) katil, evi, kurbanları ve B & B sahipleri oldu. Bu günlerde herhangi bir gerilim / korku kitabı alıyorsunuz ve katil serbest bırakılıyor ve BAM işte bu. Ted ve Frank gerçekten "House" ile işleri sarstı ve bazı bölümlerin daha iyi olabileceğini düşünmeme rağmen, bu kitaptan gerçekten keyif aldım ve gerçekten içine düştüm. Kesinlikle hayatımda sonsuza dek ihtiyacım olan kitaplar listemde.

alo_trip

Bundan daha iyisi olamaz. Büyük Amerikan Kara Mizah Romanı.

alo_trip

Çok ilham verici.

alo_trip

** spoiler alert ** I was actually depressed when I finished because I wanted the story to just keep going and going. Two things that are unresolved for me, and this is a SPOILER ALERT, so stop reading if you haven't finished: I don't understand why/how Gale just disappeared. He didn't even fight for her. Did he realize that she couldn't live without Peeta? Honestly, I was glad and had been rooting for Peeta all along. Secondly, what's with them agreeing to another hunger games for children of top Capitol people? Seems to me this goes against their whole point...and I thought it sort of strange that it was never brought up again. Did it end up happening?