designcc

Chao Chen Chen itibaren Lucy-sur-Yonne, Fransa itibaren Lucy-sur-Yonne, Fransa

Okuyucu Chao Chen Chen itibaren Lucy-sur-Yonne, Fransa

Chao Chen Chen itibaren Lucy-sur-Yonne, Fransa

designcc

Büyüleyici bu kitabı anlatmaya bile başlamıyor. Kitabın başlamasından önce bile bu kitapta 2 şey vardı. Eski Hollywood'la ilgiliydi ve şişman bir kitaptı. Kitaba bir kez başladım, bırakamadım ve bunun sonucunda kaslarım daha da kaslı hale geldi. De zaman ayırmaya değer bu kitap etrafında lugging geçirdi!

designcc

Bu kitapla pek işim yok ama kesinlikle baştan sona keyif aldım. kitap beş bölüme ayrılmıştır: 'Seyahat Yazıları', 'Haraçlar', 'Hikayeler, Şiirler ve Sözler', 'Müzikler ve Eleştiriler' ve 'Yanıt'. şimdiye kadar 'Tributes' benim en sevdiğim bölüm oldu. En sevdiğim yazarlardan birini işaretleyen rakamları görmeyi seviyorum. Diane Keaton ve Jennifer Jason Leigh gibi bazıları şaşırtıcı. Joseph Campbell ve Terence McKenna gibi bazıları gerçekten mantıklı. Bazılarını hiç duymadım ama şimdi bakacağım, Shree Baghwan Rajneesh gibi. ve bazılarında 'Genius Garson' gibi en sevdiğim romanlardan bazılarının küçük tohumlarını görüyorum. Kapılara yaptığı övgü kafasına çiviyi vurur. Ben Tom Robbins var, bu yüzden onun hakkında idolize olan dokunulmaz insanlarla veya gruplarla (The Doors veya Diane Keaton gibi) onun düşüncelerini veya karşılaşmalarını okumak onları daha gerçek kılıyor. 'Hikayeler, Şiirler ve Sözler' iyiydi. romanlarından bir kaç şiiri tanıdığım için çok mutlu oldum. özellikle de "Another Roadside Attraction" den bir haiku (Robbins'e takılan roman): Yuvalarını kalbimin bacalarına, kaybettiğiniz kırlangıçlara inşa ettiler. bunu sevdim. Her ne kadar normalde kısa yazılara girmese de ve romanlarını tercih etsem de, kişiliğinin bu daha kısa ve daha eklektik tadını seviyorum. belki sadece emmek yazarlar tarafından kısa hikayeler shun gerekir ... PS-i Tom Robbins sevdiğimi biliyordu, o mayonez seviyor!

designcc

güle güle Nobel kazandı!

designcc

Christine Falls için iyi bir netice, aslında Christine Falls okumadıysanız, bunların bazıları daha az net olacaktır.

designcc

Bu kitabın hepimiz için önemli bir dersi var: New Jersey etrafında bir duvar inşa edip çöplerle doldurabilirsiniz, ancak bu hiçbir şeyi değiştirmez.