fatliprussell

Russell Abrahams Abrahams itibaren 14030 Sant'Emiliano AT, İtalya itibaren 14030 Sant'Emiliano AT, İtalya

Okuyucu Russell Abrahams Abrahams itibaren 14030 Sant'Emiliano AT, İtalya

Russell Abrahams Abrahams itibaren 14030 Sant'Emiliano AT, İtalya

fatliprussell

Ürpertici anlar erken, hangi beni de makara için iyi çalıştı. Bazı yorumcular burada kitap o korkunç değil şikayet etti. En iyi titremelerin öne çıktığı doğrudur. Çok az endişe var, ama ürkütücü kitap boyunca gizlice giriyor. Ruth'un hikayesi (ve Jude'un onunla olan deneyimi) kesinlikle beni biraz ürperdi. Kitabın yaklaşık yarısındayken, bir şey ya da başka bir şey için bodrum katına dışarı ve aşağı tuzağa düştüm. Gece vaktinden sonraydı ve Hill'in canlı Craddock tanımını hatırladığımda yaklaşık otuz saniye aşağıdaydım. Çok fazla kararlılık aldı, ama geri dönebildim - bodruma sırtımı koydum, anladın - ışığı kapatın (merdivenlerin dibinde) ve omzuma bir kez bakmadan sakince dışarı çıkın . (Kapıyı aceleyle kapattım.) Muhtemelen tamamen korkmamış bir yüz ifadesini koruduğumdan eminim. Gerçekten karakter gelişimi eksikliği rant değerlendirmeleri kredi olamaz. Bu okuyucular, muhtemelen hikaye çelik anayasaları için yeterince ürkütücü olmadığı için ortadan kaybolmuş olmalı. Hill, beni çeken ve boynumun arkasındaki saçı kaldırmasını çok daha kolay hale getiren bazı ayrıntılı, inandırıcı portreler çiziyor.

fatliprussell

Ah, kitap. Bunu bana neden yapıyorsun? Harika olmaya çok yakındınız! Uzay kombinasyonu! ve Şeytanlar! harikaydı ve karakterlerden ve etkileşimlerinden keyif aldım. Dizinin geri kalanını henüz okumuş olsaydım, kesinlikle okurdum. Kitaptaki bazı hatalar tarafından atıldım. Gergin değişiklikler beni deli ediyordu! Yani, bazen bir cümlenin ortasında gerginleşti! NEDEN??? Bazı dilbilgisi ve kelime seçimi sorunları da vardı, ancak bunlar gerginlik değiştikçe can sıkıcı değildi. Tamam, bu yüzden bazıları oldukça tahmin edilebilirdi - yani güven sorunları olan bir adam mı? Tabii ki kadın ona bir noktada ihanet ediyor gibi görünecek. Ama gelmediğini gördüğüm diğer komplo unsurlarından bazıları. Aslında ben gelenleri görseydim iyi olurdu - biraz dolaşıyor gibiydi. Ama genel olarak beni güldürdü ve beni karakterler gibi yaptı ve geri kalanlarını okumak istememi sağladı, bu yüzden KAZAN!

fatliprussell

Karakterler için büyük bir eksi. Onlara çok iyi ulaşamadım ama çarpıcı nesir neredeyse bunu telafi ediyor. Muhteşem bir sosyal yorumdan bahsetmemek için hikayenin dünyasını canlı ve çok yakın yapan güzel açıklamalara harika bir örnek.