alainvonck

Alain Vonck Vonck itibaren Winder, Pakistan itibaren Winder, Pakistan

Okuyucu Alain Vonck Vonck itibaren Winder, Pakistan

Alain Vonck Vonck itibaren Winder, Pakistan

alainvonck

Sıkıcı. Bu konuda harika şeyler duydum - çok hayal kırıklığı yaratıyor. Temel olarak her adımı tahmin edebilirsiniz.

alainvonck

Eva Rice - Sırları Saklamanın Kayıp Sanatı Yaz, bunu yapmanıza yardımcı olan kitapları dinlemenin ve okumanın, bazen bazı şeyler hakkında biraz daha derin düşünmenizi sağlayan kitaplara serpilmenin zamanıdır. Rice'ın Sırları Saklamak Sanatı, rahatlamanıza yardımcı olan bir kitap, ancak yine de okumak için harika bir kitap. Büyük konak Milton Manga Hall'un etrafında üzgün bir şekilde yürüyen bir dulun kızı Penelope Wallace'ın hikayesini anlatıyor. Ev dağılıyor ve sadece iyi bir evlilik ya da ani bir servet, aileyi kırılmadan kurtarabilir. Penelope yeni bir arkadaşı Caroline ve teyzesi Clare ve kuzeni Harry ile tanışır. Tamamen yeni bir dizi olayı harekete geçirerek, on dokuzuncu ortalarında Londra'nın modaya uygun yüksek toplumundaki yeni insanlarla tanışmaya itti. Şarkıcı Johnny Ray ile hala bir hayat hayal ediyor olsa da, kardeşi İngiltere'deki Elvis Presley'yi dinleyen ve rock'n roll için çıldırmış ilk insanlardan biri. Müzik hayatlarında derin bir değişim için müjdecidir. Kaybolan Sırları Koruma Sanatı ellili yılların bir pastili olarak tanımlanır ve kitaptaki bulanıklığa katılabilirim. Rice, daha popüler aralıktaki ellili yıllarda yazılmış kitapların sesini yakalamayı başarıyor. Komik, esprili, ama bir an için eski moda ya da anakronistik hissetmiyor. Taze ve köpüklü hissediyor. Yaz için harika bir okuma, dinlenmek için güzel bir kitap. www.whattoreadandwhatnot.blogspot.com

alainvonck

I breezed through this in a little more than a day (took it out of the library on Monday, finished it on Wednesday morning)... very compelling, but also a somewhat disturbing picture of life in Afghanistan for women from the 60's to modern times. A beautiful story of love and female sisterhood/companionship in difficult situations-- both upsetting and poignant. I was impressed at Hosseini's ability to capture the female perspective from which he writes. Usually, I have issues with men writing from women's point of view, but I was convinced by Mariam and Laila.

alainvonck

I picked this book up at Heathrow last week and it is very good. I want to read the rest of his books as soon as I have finished this one.

alainvonck

Covering the book of Nehemiah, Dr. Warren Wiersbe, brings an in-depth look about what can be seen as an ordinary man in extraordinary circumstances and asked to do an impossible task: rebuild Jerusalem. Always a delight to read, Dr. Warren Wiersbe, brings out a new dimension to studying books of the bible and considered an invaluable resource to have in one's library. Bringing fresh insight into favorite readings, with this latest study, the reader will enjoy going through the book of Nehemiah and with the guiding of, "Wiersbe Bible Study Series Nehemiah", understand more of this book in the Bible. If you are a new Christian or looking for a way to dig deeper into God's Word, this is a great start and will encourage you not only to develop a good bible reading habit, but also help the reader, get guided, into what to focus and uncover in their reading.