hannahellkitten

Hanna Roskaft Roskaft itibaren Bhojpur, Uttar Pradesh 242305, Hindistan itibaren Bhojpur, Uttar Pradesh 242305, Hindistan

Okuyucu Hanna Roskaft Roskaft itibaren Bhojpur, Uttar Pradesh 242305, Hindistan

Hanna Roskaft Roskaft itibaren Bhojpur, Uttar Pradesh 242305, Hindistan

hannahellkitten

Cassandra, neredeyse yetişkin anlatıcımız, mutfak evinde oturmak da dahil olmak üzere aile evinin her yerinden dergiler (yıkık bir kale). Tuhaf, büyüleyici, 101 Dalmaçyalı yazarı tarafından yazılmış bir İngiliz bildungsroman beklediğiniz her şey.

hannahellkitten

Fingals mağarası !!

hannahellkitten

3,5 yıldız verirdim. Bağlanmak beni 300 sayfa aldı ve o zamana kadar "alacağı yolu görmeye" başladım.

hannahellkitten

Çocukluktan bir başka favori. Son zamanlarda geri döndüm ve tüm bu kronikleri tekrar okudum. Çocukken özlediğiniz harika.

hannahellkitten

Link'in geçişinin kısa hikayesi harikaydı ve sonra gizlice göz atmak bana Ekim ayının buraya yeterince yaklaşamayacağını anlamamı sağladı !!!

hannahellkitten

"Deli" olmanın ve zihinsel bir kurumda yaşamanın hafif romantikleşmesine rağmen, genel olarak kitabın ilginç ve kışkırtıcı olduğunu düşündüm. Bu kitabı okurken ötenazi ile ilgili konuları inceliyor ve öğretiyordum. Bu ilginç bir felsefi soru sunuyor: Ölmeye “karar vermek” hiç mantıklı olabilir mi? Hikayedeki en iyi doktorlardan biri olan Dr.Igor'un eylemlerinde etik değirmen için ilginç bir grist var, bu da hastalarına iradeyi bulmalarına yardımcı olmak için hastalarına bir yalan (yaşamak için kısa bir zamanları olduğunu) söylüyor. tekrar intihar etmeye çalışmak yerine hayatta kalmak ve yaşamak için takdir etmek.

hannahellkitten

I love his insights into practicing medicine - fascinating stuff! He's obviously incredibly intelligent, but he gets people too. This is a great book for anyone who works around healthcare.

hannahellkitten

1.5/5

hannahellkitten

Picture a man who looks something like Samuel Clemens, with a curly-cue moustache, a monocle, and a corncob pipe. He might have an expensive pocket watch and a sword cane. After the pleasantries are exchanged, he hands you this book and says, "Here, now, this is a Ripping Good Yarn. I trust that you shall treat the book well and gift it to another reader in need when you have finished? Yes, good." It is, indeed, a Ripping Good Yarn.