bangthedrum

Jennifer Pointon Pointon itibaren Easton-in-Gordano BS20 0NH, İngiltere itibaren Easton-in-Gordano BS20 0NH, İngiltere

Okuyucu Jennifer Pointon Pointon itibaren Easton-in-Gordano BS20 0NH, İngiltere

Jennifer Pointon Pointon itibaren Easton-in-Gordano BS20 0NH, İngiltere

bangthedrum

Translating...

bangthedrum

** spoiler uyarısı ** Bu kitap beni biraz tatminsiz hissettirdi. Tüm büyük anlarda çok eski bir iklim hissetti, özellikle arsa gereksiz yere sürükleyip sürükledi ve göründü. Anlıyoruz, Ash bayilerden korkuyor. Ama cidden, neden bu özel bayramlardan korkuyordu? Çünkü saçını mı çektiler? Ondan ve Gram'larından, Görme ile olanları öldürdüklerini veya kör ettiklerini duyuyoruz, ama sonra dönüp aslında Keenan ve Donia'nın Seth için yapmaya istekli olduğu gibi insanlara veriyorlar mı? evet ... Uhhh. Birbirleriyle insanlardan daha şiddetli görünüyordu. Ve ... Bilmiyorum. Bölümler ani ve dalgalı görünüyordu. Karakterlerini gerçekten bilmiyormuş gibi hissetti, bu yüzden okuyucu onlara bağlanamadı. Ama sanırım bir dizisinden beri daha sonra onlar hakkında daha fazla şey öğreneceğiz. Yani, Keenan trajik bir kahraman mı yoksa manipülatif bir hükümdar mı yoksa duygusuz bir playboy mu ??? Kişiliği çok değişti. Ondan nefret etmem gerektiğini düşündüğümde, onu sevmeye ve Donia ve Seth'e "müdahale" için öfkelendim. Zaten Seth'e güvenmememiz gerektiği hissine kapılıyorum; hiç kimse o kadar mükemmel değildir; o da Ash'ten kendisine neler olduğu hakkında bildikleri hakkında bir şeyler saklıyor gibi görünüyordu ... Ve Donia'nın bulması veya yüzleşmesi için bilgisayarda bilgi bıraktığını bile fark etmeden bile onunla asılı büyük bir arsa ipliği bırakmak hakkında konuşun. bunun için herhangi bir sonuç. Prologda da en azından arka planda olabilirdi, en azından Donia'nın duygularının aslında tek taraflı olmadığını göstermek için ... Hala nasıl Kış Kraliçesi olduğuna, hatta ölümlülerin yine de fae olma sürecine kafam karıştı ... Ve sadece b / c karakterler gençler, bu gençler için bir kitap yapmaz. F kelimesi ve oral sekse yönelik imalar çok genç gençler için biraz fazla. Bütün bunlar, onun bir dizi ve ben (fiyat Nookbook düştüğünde) okuma bitireceğim, ama umarım daha iyi olur.

bangthedrum

RomCon 2011 Okuyucu Tacı

bangthedrum

Translating...

bangthedrum

Blood and Chocolate, sevilen bir kurtadam romanı Vivian, paketi ile insan dünyası (ve bir insan çocuğu) arasında uyum sağlayan 16 yaşında bir kurtadam. Vivian aynı zamanda bencil, kibirli, dramatik ve aptaldır. Onun ne kadar güzel olduğu ve tüm çocukların onu nasıl istediği hakkındaki düşüncelerini tekrar tekrar duyuyoruz. Yaptığı her eylem birisini tehlikeye sokar ve diğer karakterler paket için bu tür endişeleri nasıl gösterdiğine rağmen, sadece kendi ihtiyaçlarına odaklanır. Takımının hareket etmesine neden oluyor ve ona bir kurt adam formunu gösterdiğinde ve onunla tamamen şok olduğunda ve onunla ayrıldığında eski sevgilisiyle çok sıkıntı yaşıyor. Çok kafası karışık ve onu geri istiyor ama salgını öğrendiği için onun dışında olmayacak. Onu geri kazanmanın bir yolunu bulmaya çalışıyor ama başka birini bulması gerekecek mi? Bu kitabın benim favorilerimden biri değil ama oldukça iyi olduğunu düşündüm.

bangthedrum

Bu kitabı iki oturumda yedik. Ivan ve Misha özünde iki kardeşi çevreleyen birbiriyle ilişkili birkaç kısa hikaye. İlişkileri karmaşıktır. Her ikisi de neredeyse kardeşlerden daha fazla bir şekilde birbirlerine güveniyor ve bu da kardeşlerin hayatındaki diğer insanları bağları gibi kıskanıyor. Ivan ve Misha, neredeyse hiç kimsenin sevgiliye değil, başka bir aileye değil, birbirlerinden önce gelmeyecek şekilde bağlanır. Hikayeler kronolojik sırada değil, ilk başta biraz kafa karıştırıcı olsa da, genel hikayeden gerçekten uzak değil. İlk hikaye Ivan, Misha ve babaları hala Kiev'deki SSCB'de olduğunda ve yeni hayatlarına başlamak için Amerika'ya ne zaman ve nasıl gideceklerine karar verdiklerinde ortaya çıkıyor. Hikayelerin geri kalanı, ikizler 23 yaşındayken 11 Eylül öncesi gerçekleşir. Hikayelerin farklı anlatıcıları var (kardeşler, baba, Misha'nın eski erkek arkadaşı ve Misha'nın canlı erkek arkadaşı Smith). Biraz şok edici olan ve bazı okuyucular için rahatsız edici olabilecek birkaç sahne vardı, özellikle ensest alt tonları olduğu için biraz rahatsız edici olabilecek cinsel sahneler var. Bununla ilgili çok fazla sorun yaşamazdım ama hiçbir yerden çıkmadı ve genel hikayeye ne eklediğini görmedim. Okuyucuyu şok etmek miydi? Başımın üzerinden geçen bir tür noktaya değinmek mi? Gerçekten gerekli olduğundan emin değilim. Beni okumaya iten şey Alenyikov'un yazımı. Sizi karakterlerden gerçekten hoşlayacak ve onlara ne olduğunu anlamak için okumaya devam etmek isteyen bir şekilde güzel ve rüya gibi. Bir okuyucunun karakterleri gerçekten önemsemesi için iyi bir yazı oluşturmak çok şey gerektirir. Alt satır: Yazı, bu kitaptaki gerçek yıldızdır.

bangthedrum

The Hobbit is the first book I consciously remember reading on my own. I was 6 :) Since then, I think I've re-read it about 10 times and it's still one of my absolute favourite books of all time.