saschaholzhammer

Sascha Holzhammer Holzhammer itibaren Daqahlah, Daqahlah, AZ Zarqa, Damietta Governorate, Mısır itibaren Daqahlah, Daqahlah, AZ Zarqa, Damietta Governorate, Mısır

Okuyucu Sascha Holzhammer Holzhammer itibaren Daqahlah, Daqahlah, AZ Zarqa, Damietta Governorate, Mısır

Sascha Holzhammer Holzhammer itibaren Daqahlah, Daqahlah, AZ Zarqa, Damietta Governorate, Mısır

saschaholzhammer

Bu kitabı okuduktan sonra bana New York şehrinin farklı sosyal kültlere nasıl bölündüğünü gösterdi. Temel olarak, herkesin serveti kimin kazandığı ve bir anda zengin olanların coğrafi dağılımı hakkında konuşur. Bir zamanlar bu kıza aşık olan, ancak savaşa gitmek zorunda kalan ve onunla evlenemeyen 'Jay Gatsby' hakkında konuşuyor. Savaştan döndükten sonra, zaten zengin biriyle evli olan bu kızı bulmak için yola koyulur. Bunu duyarak işine yasadışı sayılır ve parayı alır. Yaptığı şey partileri fırlatmaktır, ancak kitap paranın aşkı satın alamayacağını söylemenin iyi bir örneğidir. O zaman bile, sevdiği kızın bir ilişkisi olan bir kocası varken bir ilişkiye başlar. Romanın mesajını ortaya çıkaran hile ve aldatmacadır. Genel olarak kitap, üst sınıfla takılan ve dramayı gösteren orta sınıf bir insanın bakış açısıyla incelenir.

saschaholzhammer

Birisi kızım bu kitap b / c yaşam değişen olduğunu okumak için şart olduğunu söyledi. Hmmm ... Okudum ama hayatın hiç değişmediğini bulamadım. Bununla birlikte, Tanrı'nın kafasını ilginç bir şekilde ele aldı. Ölümün ötesindeki hayata olan inancımı tekrar teyit etti ve dünyevi yaşamımız varlığımızın sadece kısa bir parçası. Eğer okursanız, ne düşündüğünüzü bana bildirin!

saschaholzhammer

İyi kültürel okuma, Filistin / İsrail çatışması hakkında edebi açıdan çeşitli bakış açıları verir.

saschaholzhammer

Wolverine, o yüzden kıçını tekmeledi. Claremont, ayda yarım düzine x öyküsü yazarken çok ilham almıyor.

saschaholzhammer

As heartbreaking and beautiful as parts of this collection were, I feel as though it can't measure up to The Great Fires, so I was a little disappointed. I felt like I either absolutely loved the poem or was not at all moved by it.