elenasotobac4c

Elena Soto B Soto B itibaren Roggentin, Almanya itibaren Roggentin, Almanya

Okuyucu Elena Soto B Soto B itibaren Roggentin, Almanya

Elena Soto B Soto B itibaren Roggentin, Almanya

elenasotobac4c

Ick. Bu kitaptan nefret ettim. Yazarın temelde bu tarihi ve kurgusal adamlar tarafından sevilmenin kendi fantezisini yaşadığını hissettim. Yani, Hawthrone ve Emerson'da ona aşık olmak için bir yol buluyor. Bu, kahramanın saçları rüzgarda çok fazla esiyorken gemilerin güvertesinde (veya limanlarda veya deniz fenerlerinde) durduğu türden bir kitap. Bütün erkekler onu istiyor. Soylu ruhu bozulmadan büyük zorluklarla hayatta kalır. Ve sonunda neslinin en büyük zihinleri tarafından tanınan akıllı, hassas bir ruhu var. Tarihsel kurgu mu yoksa tarihsel mastürbasyon mu?

elenasotobac4c

Bliss Inthedewymorning, onu Atlanta büyükannesine döken hippiler (natch) kızıdır, böylece Kanada'ya kaçabilirler. Kültür şoku Bliss (şamandıra nedir?) Myracle'ın yoğun ürkütücü masalı için harika bir zemin oluşturur. Çok sıkı, heyecan verici ritim, iyi dokulu karakterler.

elenasotobac4c

Şimdiye kadar, bu benim yeni Kindle'ımda okuduğum ilk kitap (annemin Kindle'ı üzerinde tüm kitapları var). Yazım tarzından ve yazarın Afrika'daki deneyimlerini anlatmasından zevk alıyorum. Bu kitap çok fakir ülkelerdeki mikroekonomi ve sosyal girişimcilik hakkındadır. Beni almak ve MBA gitmek ve iş ile sosyal çalışma deneyimimi entegre etmek istiyorum yaptı. Çok ilham verici.