wayneng

Wayne Ng Ng itibaren Kemberton, Shifnal, Shropshire TF11, İngiltere itibaren Kemberton, Shifnal, Shropshire TF11, İngiltere

Okuyucu Wayne Ng Ng itibaren Kemberton, Shifnal, Shropshire TF11, İngiltere

Wayne Ng Ng itibaren Kemberton, Shifnal, Shropshire TF11, İngiltere

wayneng

Bu kitap aslında çok iyiydi; beklediğimden daha iyi çıktı. Bazı parçaların olması gerekenden daha uzun sürdü, ancak bununla ilgili çok fazla sorunum yoktu. Başlangıçta biraz yavaştı, sonra normalleşmeye başladı, ancak James geldiği andan itibaren daha heyecan verici ve aksiyon dolu hale geldi. Daha önce de söylediğim gibi, bu kitabı gerçekten sevdim, ama benim için tüm zamanların en iyi kitabı değil.

wayneng

Bu, Jayne Phillips tarafından okuduğum ilk kitap ve yazım şeklinden gerçekten zevk alıp almadığımdan henüz emin değilim, bu yüzden artık onun tarafından aktif olarak arama yapıp yapmayacağım konusunda kararsızım. Kitabın öncüsü iyi bir şey, ama başlamak biraz yavaş. Kitap Kate ve son zamanlarda bir ölümcül hastalık teşhisi konmuş annesiyle olan ilişkisi hakkında. Bu, Kate'in ilk çocuğuna hamile olduğunu ve yeni bir evliliğin ilk aylarında olduğunu öğrendikten kısa bir süre sonra gerçekleşir. Kitap Kate'in hayatındaki her iki şeyle nasıl başa çıkacağını öğrenme çabalarını izliyor. Kate'in annesiyle olan ilişkisi, çocukluğunu ve ergenliğini başka bir yerde ve zamanda somutlaştırırken, aynı zamanda “ev” in gerçekte ne olduğuna ve bunu annesi olduğu zaman nasıl yönetebileceğine ve annesi gittikten sonra nasıl devam edeceğine karar vermek zorundadır. Kate, ayrılık halinde bile, bunun fiziksel olarak mı yoksa ölümle bize zorlanan biri mi olduğumuzun farkına varır.

wayneng

Bu kitabı tekrar okudum ve şimdi daha yaşlı olduğum ve farklı türlerde daha fazla deneyime sahip olduğum mesajını gerçekten takdir edebilirim. Bu hızlı ve kolay bir okumadır, ancak Küçük Prens'in etrafta dolaşırken ortaya çıkardığı dersleri ve düşünceleri emmesi zaman alır.

wayneng

bu karakterle çok ilgili olabilirim.

wayneng

Amerika'da bir başka Güzel dizi.

wayneng

İddia edilen bir aile hakkında ilginç bir kitap, dönemlerinin Kennedys'iydi. Bunu okumadan önce onlar hakkında hiçbir şey bilmiyordum ve onları büyüleyici buldum. Tarihin kendini tekrarladığını kanıtlayan öykü satırlarının çoğu mevcut başlıklardan çıkarılabilirdi. Yine de, bu kız kardeşlerin deneyimledikleri şeylerin çoğu, dönemlerine özgüdür ve bize kadın olarak ne kadar geldiğimizi hatırlatır.

wayneng

Oku: 4 Mart 2002 Yeniden Okuma: 27-29 Şubat 2016

wayneng

Fun read, especially if you're going to the beach. But it has some deep thoughts too, and good writing. Not a Danielle Steele, but also not Ayn Rand. Definitely recommend