racheldelach

Rachel Delach Delach itibaren Birch Green, Hertford, Hertfordshire SG14 2LS, İngiltere itibaren Birch Green, Hertford, Hertfordshire SG14 2LS, İngiltere

Okuyucu Rachel Delach Delach itibaren Birch Green, Hertford, Hertfordshire SG14 2LS, İngiltere

Rachel Delach Delach itibaren Birch Green, Hertford, Hertfordshire SG14 2LS, İngiltere

racheldelach

Aman tanrım bu kitap inanılmaz. uzun, uzun zamandır okuduğum en iyilerden biri.

racheldelach

Bu iyi bir kitaptı. Bu dünyayı parçalayan bir şey değildi, ama beni neyin mutlu ettiğini ve neyin yapmadığını düşündürdü. Bu kitapta denemeye hevesli olduğum ve şimdiden başladığım bazı iyi fikirler vardı.

racheldelach

Dr McWhiney 1970'lerin başında kolejde danışmanımdı. Nihayet - Kitabının bir kopyasını buldum. Çoğu insanda olduğu gibi, Braxton Bragg ne iyi ne de kötü idi. EVET - iyi bir saha komutanı değildi, ama organizasyon ustasıydı. Beni etkileyen şey, McWhiney'nin, Bragg'in yeteneklerinin veya yeteneklerinin artılarını ve eksilerini, birincil kaynak materyalleri zenginliği kullanarak nasıl sunduğuydu. McWhiney'nin elinde Bragg'i kusurları CSA'nın nihai yenilgisine katkıda bulunan karmaşık bir adam olarak görüyoruz.

racheldelach

Yaşam için pratik bir felsefe olarak Taoizme hoş ve erişilebilir bir giriş. Hoff, her tartışmayı Winnie the Pooh'un örnekleriyle, Milne'nin harika çocuk kitaplarındaki karmaşıklığı aydınlatıyor.

racheldelach

I liked that simple fluent writing of Zoya Pirzad!

racheldelach

A friend recommended this book, and I dove into it because I like the idea of increasing happiness. Although I found the writing insipid, I stuck with it for a while because some of Rubin's ideas seemed valuable (e.g. reducing clutter to increase one's energy). But by the midpoint, there just wasn't enough content to keep me going. And I have to admit Rubin lost a lot of credibility in my eyes when I read (in a Goodreads review) that she's the daughter-in-law of Wall Street fatcat gazillionaire and former Clinton Treasury Secretary Robert Rubin. Can I relate to this woman's life? Can I trust her to report it honestly? I don't think so.

racheldelach

He brought dirty back