robin77

Robin B B itibaren Pembroke, Pembroke, Pembrokeshire SA71 5JL, İngiltere itibaren Pembroke, Pembroke, Pembrokeshire SA71 5JL, İngiltere

Okuyucu Robin B B itibaren Pembroke, Pembroke, Pembrokeshire SA71 5JL, İngiltere

Robin B B itibaren Pembroke, Pembroke, Pembrokeshire SA71 5JL, İngiltere

robin77

Onunla hemfikir olun, ona oy verin, Hitler olduğunu düşünün, her neyse, bu çok ilginç bir okuma. Benim için bir kısmı nostalji ve 2000 yılından bu yana bazı olayları hatırlamaktı. Bir gençten bir üniversite öğrencisine dönüştüm. Bahsedilen olayların çoğu Bush'un başkanlığı sırasında hayatımın tanımının bir parçasıydı. Hikayeler eski cumhurbaşkanının bakış açısından sunuldu ve sanırım kendisi boyunca adil bir eleştiri yaptığını düşünüyorum. Bush en büyük cumhurbaşkanı olmayabilir ve yaptığı şeylerle pek anlaşmıyordum, ancak başkaları tarafından daha iyi ele alınamayan çok berbat durumlar için haksız yere eleştirildiğini düşünüyorum. demokratik bir başkan dahil. 11 Eylül'den 2008'e kadar olan yıllar boyunca hızla ilerlerken, Demokratların, demagogu yapmak ve siyasi etki kazanmak amacıyla oy verdikleri şeylerle ilgili tutumları hakkında ne kadar hızlı yalan söylemeye çalıştıklarını görmek ilginçtir. Yapılan bazı hatalar için haksız yere bile haksız yere sorumluluk kabul ediyor ve aşırı sol taraflı önyargılı eleştirmenler tarafından sıklıkla göz ardı edilen birçok başarısı için büyük bir dava açıyor. Deneyimlerini okumak beni Başkan'ın ofisinin yerine koydu ve ofise çok saygı gösterdi ve şimdiki Başkan Obama'mıza bile demeye cesaret edemem. Kararlarından hiçbiriyle aynı fikirde değilim, ama zor bir işi olduğuna saygı duyuyorum. Neyse, büyük okumak ve kesinlikle tavsiye ederim.

robin77

Tam açıklama ruhuyla, Gregg Olsen'i seviyorum. Ayrıca gerçek suç kitaplarını da seviyorum. Gregg Olsen kurgu ya da kurgu yazmadığını asla hayal kırıklığına uğratmaz. Gerçek bir suç romanı için inceleme yazmak zordur. Gerçek suçu okumaktan zevk alıyorum çünkü her zaman daha fazlasını bilmek istiyorum ve daha fazlasını bilmekle belki birinin neden böyle konuşılmaz bir eylemde bulunacağını öğrenebilirim. Gregg Olsen sizi gazetelerin ve tabloların arkasına götürüyor ve NEDEN'i gördüğünüzü gösteriyor ... bana göre, gerçek bir suç hikayesi hakkında çok şey konuşuyor.

robin77

Tom Robbins en iyi romanı. Robbins, Vonnegut'un yaşam hakkında benzer esprili sözleriyle biraz daha topraklanmış bir versiyonudur. Bence yayıncılar notları en iyi şekilde özetliyor: "Ağaçkakan ile Natürmort bir tür Deve sigara içinde gerçekleşen bir aşk hikayesi. Ayın amacını ortaya koyuyor, suçlular ve haydutlar arasındaki farkı anlatıyor, çatışmayı inceliyor sosyal aktivizm ve romantik bireysellik arasındadır ve güçlü Araplar, sürgün edilmiş kraliyet ailesi ve hamile amigo kızları içeren çağdaş toplumun portresini çizer. Aynı zamanda kızıllar sorunuyla da ilgilenir.

robin77

Biraz tuhaf biri, bu. Mart 2013'te yeniden okuyun: Keith'in anlatı sesini ve İngiltere'deki ortamların sıradanlığını seviyorum, ancak Mösyö Albert ve ayna ile olan görüşme çok uzun sürdü. Ayrıca açıklama çok tatmin edici değildi hissettim.

robin77

Kitap, savaş zamanı vahşeti, sömürgecilik, ırkçılık, ikiyüzlülük ve köktendinciliğin açıklanamayan korkuları arasında geçen ilgi çekici ve insan hikayesini anlatıyor, ancak umutla bitiyor. (Aksine Camus'a folyo gibi).

robin77

Goldsmith's book is a little dated, to be sure. But he's got a great intellect and argues pretty well for greater private sector involvement in the public problems of America's cities. This doesn't always mean the involvement of business or corporations, but rather increased involvement of community and religious groups in solving problems of crime, education, community & economic development, and teen pregnancy. The book is as much a call-to-arms for those of us committed to community engagement with social problems as it is a retrospective look at how Indianapolis changed under Goldsmith's market-oriented perspective.

robin77

I enjoy Ian McEwan's writing style - this is the 3rd book I've read by him. This story is intriguing as it's written through the eyes of a son-in-law and takes into account different perspective and admits his own biases.

robin77

A pretty retelling of the twelve dancing princesses. I would recommend this both to fantasy/fairy tale lovers and to girls that want a clean love story.