zajacmark5ef7

Mark Zajac Zajac itibaren Gurvanbulag, Moğolistan itibaren Gurvanbulag, Moğolistan

Okuyucu Mark Zajac Zajac itibaren Gurvanbulag, Moğolistan

Mark Zajac Zajac itibaren Gurvanbulag, Moğolistan

zajacmark5ef7

Balıkçının yazı stili, açlık gibi çok sert konularla uğraşırken bile çok eğlenceli. 70 yıl önce, bugünün önde gelen gıda yazarlarından duyduğumuzlara "sahte gıdalara" karşı çok benzer bir argüman ortaya atması benim için dikkat çekici. İkinci Dünya Savaşı sırasında yemek tarihi ve / veya Amerikan yaşamına göz atmak isteyen herkese tavsiye edilir.

zajacmark5ef7

Canavar kitabı, Steven adında 16 yaşında bir çocuk hakkında, işlemediği bir suçtan yargılanıyor. Steven cinayetten ölüm cezasıyla tehdit ediliyor. Hikaye boyunca, düşüncelerini ve gerçekte neler olduğunu, kendisine verilen bir dergide yazar. Yıldızı "Canavar" olarak oynadığı bir "Film" e dahil etmeye başlar. "Canavar" filmini isimlendirmesinin nedeni, savcıların onu katip soymak ve öldürmek için bir canavar olarak adlandırmalarıdır. Steven bize umutsuzluk hissini kullandığı sözleriyle gösteriyor. Neden yargılanacağını asla bilemez. Bunu yapmadığını biliyor ve herkesin ona inanmasını diliyor. Steven, bir hapishane hücresinde kalması gerektiğinde tüm umudunu kaybeder. Gardiyanlar kötü ve diğer mahkumlar da öyle. Bu kitabı gerçekten beğendim. Aksiyon doluydu ve bir hikayenin her iki tarafını da gösteriyor. Bu kitabı hemen hemen herkese tavsiye ederim!

zajacmark5ef7

3.5 out of 5

zajacmark5ef7

I cannot say it enough: This book is AMAZING. This book is EVERYTHING good writing should be. It doesn't matter if you think this sounds like an interesting topic or not, it's just an incredible story, told by a beautiful author! It has SO much heart, drama, and unique life lessons to learn within it, I could not put it down! It has sucked in everyone I know who's read it! Make sure you read "Half Broke Horses" first. Not critical, since it's not technically a series, but it does help since it's referring to a lot of the same people.