delfocomm83a8

Filadelfo Commendatore Commendatore itibaren Saint-Maur, 70000 Vesoul, Fransa itibaren Saint-Maur, 70000 Vesoul, Fransa

Okuyucu Filadelfo Commendatore Commendatore itibaren Saint-Maur, 70000 Vesoul, Fransa

Filadelfo Commendatore Commendatore itibaren Saint-Maur, 70000 Vesoul, Fransa

delfocomm83a8

Bu 3, belki 3.5 daha iyiydi. Ben bir 4 verirdi, ama gerçekten ana karakteri ile ilgili olamazdı. O kadar kendine karıştı ki bazen burada duymak istemedim. Ancak, diğer zamanlarda, onun tutkusuna çekildim. Steve Martin'i çok seviyorum ve yazı tarzı eğlenceli ve takip edilmesi kolay.

delfocomm83a8

Binx Bolling yaklaşık otuz civarında. Ve çıkan her filmi görmeye gidecek, hemen hemen gitmek isteyen herkesle. Film deneyimini seviyor. Keşfedilen yeni küçük tiyatroları sever. Hayatı sürekli olarak filmlerle filmleri (o sırayla) yaşamla karşılaştırıyor. Her bir küçük yerde başka bir kişiyle görülen her filmin, daha sonra kendi içinde nostaljik olabilen kendi hatırası haline gelmesini seviyor. Aldığı her sekretere düşüyor gibi görünüyor: tüm Marcias, tüm Lindalar ve tüm Sharonlar (çünkü ona hepsi Marcia, Linda veya Sharon olarak adlandırılıyor). Ama asla işe yaramıyor gibi görünüyor. Ve herkesin rahatsızlığından kaçınmak için hemen hemen her şeyi yapacak. Halsizlikle takıntılı, nedenlerini kataloglayarak ve onlardan kaçınıyor. Tam olarak ne için olduğundan emin olmasa da, arayan bir adam. Favori kitaplarımdan biri. Birçok insanın en sevdiği kitaplardan biri.

delfocomm83a8

okumaya başladıktan sonra yazamayacağım çok iyi bir kitaptı. Ama zaman zaman biraz kafa karıştırıcıydı.

delfocomm83a8

Bu kitap harika bir şekilde başlıyor, ancak hikaye satırında ilerledikçe yavaşlıyor ve iç karartıcı oluyor.

delfocomm83a8

.5 stars Az önce ne okudum?

delfocomm83a8

Bu bir kitap kulübü için harika bir kitap. Tartışma, göç / asimilasyon konularından askeri ilişkilere / gıdaya ve mükemmel yazımlara sürükleniyor. Bu kısa öykülerden oluşan bir koleksiyon ve her karakter 20 sayfadan sonra benim için gerçek oldu. Hikayede nasıl bir hikaye olduğunu seviyorum. Hikayelerin çoğu biraz iç karartıcı ama hepsinden çok keyif aldım.

delfocomm83a8

One of my students was so stunned by this book that he was incapable of formulating a 1-2 page response paper. And, given the nature of the book, I believed him.

delfocomm83a8

Not one of my favorite books...sort of intriguing but It did not hold my attention...

delfocomm83a8

At first, I found this incredibly corny. I knew the kids had tough lives, but there's a sort of sensational tone that teens take on that always bugs me. The book won me over in the end, though. That's right, I cried just like everyone says you will.