luisqp

Luis Quisperalta Quisperalta itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Luis Quisperalta Quisperalta itibaren Texas

Luis Quisperalta Quisperalta itibaren Texas

luisqp

Çok hayal kırıklığı ama belki bu benim hatam çünkü gerçekten başlamak için yüksek beklentileri yoktu. Yani, kim saçmalýk gibi muamele gördükten sonra iţinden vazgeçmez ... ciddiye? Belki de "Devil Wears Prada" gibi, film daha iyi olacaktır. Ben Harlot Johannsen hayranı değilim.

luisqp

Çocuklar zevk, ama kendimi acele buldum. Dil biraz fazla çiçekli, uzun ve sıkıcı. Hikaye bile biraz topaldı. Belki 2 yıldız vermeliydim?

luisqp

Çoğu insan, müziğe takıntılıyım - müziğim ve bu kitap, müziğin kişisel rolü ve müziğin kültür ve gelişimimizdeki rolü hakkında daha derin düşünmeye harika bir giriş niteliğindedir.

luisqp

Tamam. Öncelikle, karakterleri beğenmedim. Hiç. (Juliet hariç, biraz). Her ne kadar sanırım hikayeye mükemmel bir şekilde uyuyorlar ... Konu ... orijinal değildi. Ana karakter her gece partilere giden popüler bir lise son sınıf öğrencisi dışında 11 Doğum günü gibiydi. İtiraf etmeliyim ki, bir süre sonra biraz sıkıcıydı. Bitiş. Sonu kitabın en iyi parçasıydı ... çok beklenmedikti. (SPOILER!) Gerçekten Juliet'i kurtaracağını sanıyordum ... ama sanırım yapmadı. : / Sam gerçekten öldüğünde buna inanamadım. Geri dönüp tekrar xD ayar gerekiyordu Ayar. Hikayenin gerçekleştiği yerden nefret ettim. : P Yani ... Sanırım bu dört yıldızı vereceğim. Harika bir kitap olmamasına rağmen hala yazamıyordum. Lauren Oliver'ın yazma tarzını gerçekten çok seviyorum :)

luisqp

Sure, I love the pigeon (and Mo Willems), but it might be getting a little tired. This simple board book is not terrible or anything, but it's so basic and doesn't really offer much.