sergeibalutin

Sergey Balutin Balutin itibaren Bâscenii de Sus 127132, Romanya itibaren Bâscenii de Sus 127132, Romanya

Okuyucu Sergey Balutin Balutin itibaren Bâscenii de Sus 127132, Romanya

Sergey Balutin Balutin itibaren Bâscenii de Sus 127132, Romanya

sergeibalutin

Bir şeyleri kaçırıyor olabilirim, ama bunu sığ karakterlerle çok basit bir hikaye olarak buldum. Eve uçak yolculuğum için yeterince eğlenceliydi ...

sergeibalutin

Oh, bu kitap beni kaçınamadığım korkunç bir araba enkazı gibi kendine çekti. Ölüm, yamyamlık ve insanlığın yok edilmesiyle dolu bir kitabı sevdiğimi söyleyebilir miyim? Evet, yapabilirim, çünkü hiç olmaması gereken bir umutla doluydu, bir baba ile oğul arasındaki sevgi, insanı İNSAN yapan şey ve çok daha fazlası. Devam etmek için bir neden olmadığında ne yaparsın? Kendi nedenini kendin yap ve ona bağlı kal Bu kitap şimdiye kadar okuduğum en düşündürücü, can sıkıcı, duygusal, yıkıcı kitap. Okuyun, ama sonsuza dek sizinle kalmasını sağlayın. Ve tercihen etrafında bazı arkadaşlarınız var çünkü bu süre boyunca ve sonrasında konuşmanız GEREKİR.

sergeibalutin

I like black comedies. I like cynical rebellious characters. But when I'm saying to myself "Why am I reading this" every three pages it either means I don't get it or the author, as brilliantly as he writes, has nothing to say. I'm opting for the latter. The lead character has nothing going for him. He is not just cynical. He is a nihilist and a whiner. I waited for it all to come together and all I got was more silliness. Granted, Palahniuk is a marvelous wordsmith, the kind I would give my left pinkie to be, but there should be something worthwhile to say. This is the first Palahniuk novel I've read and I may have been disappointed as Fight Club is one of my favorite movies. Perhaps I should have tried that particular novel first.