paulochun

Paulo Chun Chun itibaren 15154 Vilar de Duio, A Coruña, İspanya itibaren 15154 Vilar de Duio, A Coruña, İspanya

Okuyucu Paulo Chun Chun itibaren 15154 Vilar de Duio, A Coruña, İspanya

Paulo Chun Chun itibaren 15154 Vilar de Duio, A Coruña, İspanya

paulochun

Eski orta sınıf okuyuculara geçiş yapabilen güzel hafif YA okuması. Grimm hikayelerini seven veya NYC fantezisini seven herkes için çok eğlenceli. Hayal gücünüzü gerçekten yakalayan sevimli karakterler ve fikirlerle harika bir boğuşma. Kütüphaneciler tarafından korunan büyülü eşyaların gizli parçaları fikri kesinlikle yeni olmaktan uzak olsa da, bu güzel bir dönüşe neden oluyor ve hikayeyi taze ve eğlenceli hale getiriyor. Bayan Shulman'ın bunu bir kerelik bir öyküden daha fazlasını yapmayı hedefleyip hedeflemediğini bilmiyorum, ancak daha fazlasına yer var ve bir devam yazıyorsa daha fazla okurdum.

paulochun

Bu kitap gerçekten iyiydi. Bir fare ve 4 çocuğuyla ilgili. Kocası öldü ve bir çiftliğe yakın oldukları için gerçekten zor oldu. Oğlu hasta. Sıçanlar bir nevi berbat, ama ihtiyaçları için ona yardım ediyorlar.

paulochun

Bunu bu serideki ilk girişten daha çok sevdim ... büyük ölçüde birinin Henry'nin daha az kayda değer dallanmalarından biri olarak reddedilen fakir Bess Blount'un imajını iyileştirdiğini görmek güzeldi.

paulochun

220. sayfayı geçtim ve hala Rivendell'e ulaşmadılar :(

paulochun

Tamam, başka hiç kimsenin bu kitabı incelemediğini görebiliyorum. Bu mükemmel bir okuma, kesinlikle gerilim ve entrika dolu. Keşke daha fazla yazabilseydim, ama bu ay önce okudum ve kitap durumumun ön planında çok beğendim. Ben paranormal bir ipucu ile karanlık gerilim zevk okuyuculara tavsiye, ancak bu girly paranormal fantezi okuyucular için değil !!!

paulochun

this is new invention of love