paulochun

Paulo Chun Chun itibaren 15154 Vilar de Duio, A Coruña, İspanya itibaren 15154 Vilar de Duio, A Coruña, İspanya

Okuyucu Paulo Chun Chun itibaren 15154 Vilar de Duio, A Coruña, İspanya

Paulo Chun Chun itibaren 15154 Vilar de Duio, A Coruña, İspanya

paulochun

Eski orta sınıf okuyuculara geçiş yapabilen güzel hafif YA okuması. Grimm hikayelerini seven veya NYC fantezisini seven herkes için çok eğlenceli. Hayal gücünüzü gerçekten yakalayan sevimli karakterler ve fikirlerle harika bir boğuşma. Kütüphaneciler tarafından korunan büyülü eşyaların gizli parçaları fikri kesinlikle yeni olmaktan uzak olsa da, bu güzel bir dönüşe neden oluyor ve hikayeyi taze ve eğlenceli hale getiriyor. Bayan Shulman'ın bunu bir kerelik bir öyküden daha fazlasını yapmayı hedefleyip hedeflemediğini bilmiyorum, ancak daha fazlasına yer var ve bir devam yazıyorsa daha fazla okurdum.

paulochun

Bu kitap gerçekten iyiydi. Bir fare ve 4 çocuğuyla ilgili. Kocası öldü ve bir çiftliğe yakın oldukları için gerçekten zor oldu. Oğlu hasta. Sıçanlar bir nevi berbat, ama ihtiyaçları için ona yardım ediyorlar.

paulochun

Bunu bu serideki ilk girişten daha çok sevdim ... büyük ölçüde birinin Henry'nin daha az kayda değer dallanmalarından biri olarak reddedilen fakir Bess Blount'un imajını iyileştirdiğini görmek güzeldi.

paulochun

220. sayfayı geçtim ve hala Rivendell'e ulaşmadılar :(

paulochun

Tamam, başka hiç kimsenin bu kitabı incelemediğini görebiliyorum. Bu mükemmel bir okuma, kesinlikle gerilim ve entrika dolu. Keşke daha fazla yazabilseydim, ama bu ay önce okudum ve kitap durumumun ön planında çok beğendim. Ben paranormal bir ipucu ile karanlık gerilim zevk okuyuculara tavsiye, ancak bu girly paranormal fantezi okuyucular için değil !!!

paulochun

this is new invention of love

paulochun

"I realize that the decision might be simple. It will require a great act of selflessness to choose Abnegation, or a great act of courage to choose Dauntless, and maybe just choosing one over the other will prove that I belong. Tomorrow, those two qualities will struggle within me, and only one can win." At the age of 16, it's about time for Beatrice Prior to make the decision of her life; choosing the faction she wants to be in. She lives in an Abnegation family, a selfless faction that forbids the people to ever think about themselves. Her brother, Caleb Prior, will also be making his decision. But before the Choosing Ceremony they have to go through an aptitude test to see which faction she belongs. But Beatrice is unlike any other Abnegation; she's curious and sometimes she doesn't want to be selfless. When her aptitude test showed more than one result, Beatrice found out that she's a Divergent. If she made the wrong choice, she might become factionless - a title everyone dreads: becoming poor and does the job that no one else wants to do. "Maybe if I could have told them I was Divergent, and I was confused about what to choose, they would have understood. Maybe they would have helped me figure out what Divergent is, and what it means, and why it's dangerous. But I didn't trust them with that secret, so I will never know." ... Read the full review here: http://www.thebookielooker.com/2014/0...