iamalonzo

Janni Kalafatis Kalafatis itibaren Louresse-Rochemenier, Fransa itibaren Louresse-Rochemenier, Fransa

Okuyucu Janni Kalafatis Kalafatis itibaren Louresse-Rochemenier, Fransa

Janni Kalafatis Kalafatis itibaren Louresse-Rochemenier, Fransa

iamalonzo

Translating...

iamalonzo

Başka bir inceleme (100 dolapları) içinde bu kitap için bir tavsiye gördüm. Ondan önce Jill Barklem'in Brambly Hedge'sini hiç duymamıştım. Bu kitap, farelerle ilgili olsa bile, hoş bir sürprizdi. Yaratıcı ve hayal gücü ilham verici. O ağaçtaki tüm küçük odalara tırmanmamı istiyor! Ne demek istediğimi görmek için kitabı okuyun. Brambly Hedge hakkında şu anda kontrol ettiğimiz diğer kitaplardan birinin Jill Barklem'in sanat stüdyosunun sonunda bir resmi var. Onun çizim alanında, resimlerine giren her türlü küçük şeyi tutan küçük yavruların bir dolabı var. Doğadan eşyalar ve benzeri. Bu da ilham verici görünüyor! Kızım bu kitabı çok sevdi.

iamalonzo

'Son Çağrı' ile hem sıkıldım hem de sıkıldım. Adların, tarihlerin ve olayların saf hacmi kitabı kuru ve bir okul tarih kitabı gibi okumuştu. Neyse ki kitap tamamen kuru değildi ve temperans yıllarında içeriğin tüm bölümlerini birbirine bağlayan çok ilginç bir hikaye yarattı. Kitap bana 18. değişikliğe kadar öncülük, gangster yıllarının sebebi ve birada maksimum% alkol ve içme yaşı sınırları gibi daha 'garip' eserlerin arka planını daha iyi anlamamı sağladı. Yasak hiç denenmemiş olsaydı, ABD büyük olasılıkla gelir vergisi getirmezdi! Daha da şok edici olması, muhtemelen uzaktaki de olsa, yasak hareketini ortaya çıkaran WCTU'yu başlatan Mary Hunt'la ilgili olduğumdur!

iamalonzo

Kesinlikle bir gün içinde bitirdiğim bu okuma zevk. Benim tek sorunum çok hikaye ahlaki bir sonu vardı.

iamalonzo

Kesinlikle komik. Serinin geri kalanı (çok, çok kitap) da çok iyi.

iamalonzo

Another decent Coben book but not as good as "Caught."

iamalonzo

Fans of Frank Peretti often enjoy Ted Dekker as well. Both are known for their unflinching, fast-paced thrillers with Christian themes. This is the first in the Circle series, and it is available on CD. Ted Dekker’s thrillers may be a good choice for you. He is known for us unflinching, fast-paced thrillers with religious themes. Black is the first in the circle series Ted Dekker cites Stephen King’s The Stand as one of his favorite books, and that influence is evident in this fast-paced thriller that delves deeply into the true meaning of good and evil. This is the first in a trilogy. For more like Alcorn and Rosenberg, try Ted Dekker. His intense thrillers, imbued with biblical references, unflinching and fast-paced. Black is the first in his popular Circle series.