abby_cherry

Cherry Abby Abby itibaren فلك، Yemen itibaren فلك، Yemen

Okuyucu Cherry Abby Abby itibaren فلك، Yemen

Cherry Abby Abby itibaren فلك، Yemen

abby_cherry

Oh çocuk bu kitap özellikle çok ılık değerlendirmeleri sonra hoş bir sürpriz oldu! Gerçekten uzun süre okumayı bıraktım, çünkü hayal kırıklığına uğrayacağımdan korkuyordum. Spin kesinlikle Hugo'yu kazandı, çünkü Robert Charles Wilson büyük sonuyla neredeyse imkansız olanı çıkardı. Stephen King, canavarı dolaba gösterdiğinizde her şeyin bittiğine dair bir şey söyledi; okuyucularınız artık korkmayacak. Bu çok doğru - pek çok son sadece kitaptaki birikime kadar yaşamıyor ve yine de Wilson bir şekilde Spin'in geri kalanına tamamen layık muhteşem bir sonuç çıkardı. Hikayenin bir sonraki bölümünde bunu nasıl devam ettirebileceğini görmedim. Daha fazla inancım olmalıydı! Ben sadece orijinal hikayenin sırları olan büyük bir devam filmi hayranı değilim ve Wilson'ın Tyler ve Diane'ı onlarla gidebildiği kadar uzağa götürdüğünü gerçekten hissettim. Bu yüzden, hikayenin bir sonraki bölümünün farklı karakterler hakkında olduğunu hayal kırıklığına uğratmadım. Sanırım hikayelerinin daha fazlasını arayan okuyucular hayal kırıklığına uğrayabilirler, ancak Diane bu kitapta yaşlı bir kadın olarak görünmektedir ve kişisel geçmişinin, burada kaplıdır. Ve bu hikayenin gerçekten ilginç kısmı temalar. Wilson, Spin ile büyüleyici bir dünya ve ne olursa olsun senaryosu yarattı ve Axis orada başa çıkmak için zamanı olmadığı konuları toplamaya başladı. İnsanlar Varsayımların varlığına nasıl tepki vereceklerdi? İnsanlar kendilerine verilen yepyeni bir dünyayla nasıl başa çıkacaklardı - Mars'taki gibi akıllı bir çevresel yaklaşım benimseyeceklerdi - ya da her zamanki gibi işler devam edecek miydi? Dünya insanları ve Mars insanları birbirleriyle nasıl ilişki kurarlar, 100.000 yıllık medeniyet onları birbirinden ayırır? Marslılar ilk etapta yaşam uzatma tedavilerini nereden aldılar? Bunlar bu romanda keşfedilen büyüleyici fikirlerden sadece birkaçı. Şimdi bir sonrakini bekleyemiyorum!

abby_cherry

Bu oyuna ne kadar taptığımı açıklayacak hiçbir sözüm yok. Kursum için oyunla ilgili araştırmalarımı bitirdikten sonra tam bir inceleme yapabilirim, ancak oyunu tanımlamak için söyleyebileceğim tek şey wow.

abby_cherry

özellikle "hakim"

abby_cherry

Utah'taki öncü evlerin yer aldığı bu küçük seyahatin tadını çıkardılar. Kane'nin özellikle temiz bir evi tanımladığı için oldukça üzüldüğünü hatırlıyorum. Hiç tertemiz bir evin kraliçesi olacak mıyım? Bu ince cildi yıllar önce, ayak altında birkaç küçük çocuğu olan evde oturan bir anne olduğumda okudum.

abby_cherry

khozeh gonzales !!