sofiacp

Sof itibaren Luengbe, Demokratik Kongo Cumhuriyeti itibaren Luengbe, Demokratik Kongo Cumhuriyeti

Okuyucu Sof itibaren Luengbe, Demokratik Kongo Cumhuriyeti

Sof itibaren Luengbe, Demokratik Kongo Cumhuriyeti

sofiacp

Bu kitap beni gerçekten kızdırdı, karakterlerden çok nefret ettim. Ancak, harika bir kitap kulübü kitabı için yapıldı, çünkü herkesin bu kitap için ya da ona karşı çok güçlü hisleri vardı. Ablasının böbreklerinden birini almasını önlemek için bir avukat almaya karar veren genç bir kız hakkında ilginç bir hikayeydi. Yüzündeki kızların annesini yumruklamak istedim!

sofiacp

İlk kitaplardan bu kitabı kazandım ve okumakla ilgilendim ama dissapointed oldu. Bu kitapta yer alan şeyler hakkında yazmayı düşünebilen herhangi bir yazara kredi veriyorum. En normal gibi görünen George'un dışında hiçbir karakterle bağlantı kuramadım. Bu kitabı okumak çok daha uzun sürdü, sonra farklı bir şeye geçmemiz gerekirdi ve şimdi mutluyum.

sofiacp

saf sapkınlık

sofiacp

Bu kitap muhtemelen Kuzey Kore'de bugüne kadar okuduğum en ilginç kitaptı. Aynı zamanda hiç akademik değil ve belki de bu yüzden. Bradley Martin, çeşitli yayınlar için Kuzey Kore'yi kapsayan birkaç on yılını Kims ve daha fazlası hakkında bilmek istediğiniz her şeyin büyük bir özetinde derliyor. Kişilik kültüne Kim (hem Il Sung hem de Jong Il) ibadet hemen hemen Kuzey Kore'nin devlet onaylı dini olduğu için, Martin Kims'in hikayesini Kuzey Kore'nin hikayesi olarak yazar. Okumada, sadece Kims'in (ve uzantısıyla, Kuzey Kore) doğrudan tarihini almakla kalmaz, aynı zamanda 900 sayfanın biraz altında yer alan bu kitaplar gerçekten ilginç, bazen komik ve çoğu zaman trajik fıkralarla doludur (hala yapabilirim Kims'in cinsel eğilimleriyle ilgili şeylerin trajik olmaktan ziyade komik olmaktan daha komik olup olmadığına karar vermeyin). Ayrıca, Kuzey Kore'nin geçerliliği tartışmalı olan birçok defektörün tanıklığına adanmış birkaç bölüm var, ancak Martin genellikle konuyla ilgili yorum yapıyor. Bu kitap hakkında sevmediğim tek şey, Martin'in fantazi haline geldiği birkaç bölümdü. Birincisi, yazar Bradley Martin'in Kim Jong Il'i devlet aygıtının yönetimine kadar ne yapacağı konusunda sözlü bir açıklamadır. Demek istediğim, kimse gerçekten umurunda mı yoksa bu gereksiz yere kendi kendine yeten dolgu mu? Bunu dikkate alarak, bu kitabın daha lezzetli bir boyuta (500 sayfanın altında mı?) Yine de, keşiş krallığına girenlerle ilgileniyorsanız, bu kitabı okuyun.

sofiacp

Bunu tekrar tekrar okudum ve asla eskimiyor. İç çekmek.