as268248

itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu itibaren Texas

itibaren Texas

as268248

Bu kitabı okumayı bitirdiğimde, bir başarı hissim oldu. Harry Potter'ın çok uzun bir hikayesi var ve bir dizide 7 kitap var. 7 kitabın tamamını (Japonca veya İngilizce) okudum ve tüm dizinin tamamlanması çok uzun sürdü. Harry'nin sahip olduğu her çatışmayı nasıl aşmaya çalıştığını seviyorum. Genellikle tüm problemleri çözmeye çalışmıyorum. Böylece ondan sorunlarımı mümkün olduğunca çözmeye çalışmayı öğrenebilirdim. Bu kitabı fantazi ve macerayı seven insanlara şiddetle tavsiye ediyorum. Bu kitap tamamen o şeylerle ilgili. Ancak, bu hikaye gerçek bir yer olan İngiltere'de gerçekleşmesine rağmen, fantezi sevmeyen insanlara bu kitabı önermiyorum.

as268248

Gerçekten bu kitabı istediğimi düşünmemiştim. 5 yıl önce listeme koyduğum için kütüphaneden aldım ve baktığımda neden listeme koyduğumu merak ettim. ama tamamen bana sahipti. Bu kitabı çok sevdim ... ne zaman çocuklarım bakmıyorsa onun parçacıklarını okuyun. mükemmel ama çok güzel bir hayat hakkında muhteşem bir romantik hikayeydi.

as268248

Gotik romanların en iyisi, çok fazla şey söylemiyor. Yine de, Elizabeth'in modernliği şaşırtıcıdır ve yazar en azından bunun için alkışlanmalıdır.

as268248

Paradise Lost, by Kate Brian, is book nine of the Private series, my favorite series of all time, but I was not that impressed with this book. You see, The Private Series is a romance/murder mystery series that I have been reading since I was 12. I buy the new book the day it comes out, I read Kate Brian's blog for updates, I am pretty much addicted to this series and expect to be highly entertained with every book. I hate to say it, but I was disappointed with this one. These books have all been extremely suspensful, to the point where its impossible to put them down and you find yourself unable to stop thinking about the books days, even weeks after you finished them. They've all revealed something at the very end that puts the pieces together, and at the same time, left you hanging, dying to read the next one. This one didn't. Yes, there was romance. Quite a lot of romance, actually. And yes, there was mystery. But nothing was revealed. No series of events were finally connected to show a bigger picture. Nothing was solved. I was left wanting more, but more from a feeling of lack, not from being left hanging. I look forward to reading the next book in the series, I won't give up quite that quickly, but I fear dissatisfaction once again. I have high expectations for this series, and I hate being disappointed.