amerswar

Amer Swar Swar itibaren Venkode, Kerala 695028, Hindistan itibaren Venkode, Kerala 695028, Hindistan

Okuyucu Amer Swar Swar itibaren Venkode, Kerala 695028, Hindistan

Amer Swar Swar itibaren Venkode, Kerala 695028, Hindistan

amerswar

Bu kitap kesinlikle harika. Yazar bir şeye inanmanızı istiyor ama sonra her şeyi tamamen tersine çeviriyor ve yine de iyi çalışıyor gibi görünüyor. Bu aşk, ilişkiler, zorluklar, hatalar ve gerçeklerle ilgili gerçekten güzel bir hikaye. Okuyucu gerçekten karakterlere ve hayatlarına aşık olma şansına sahip; bu hikayeyi daha da güzelleştiriyor. Her şeyden önce bu kitabı tamamen duygusal bir kitap arayan tüm okuyuculara tavsiye ederim.

amerswar

Bazen rastgele konular, insanlar, türler, yerler vb. İle takıntılı olduğumu bilin. Özellikle, ana akım LDS kilisesinden ayrılan ve çok eşlilik uygulayan, topraktan yaşayan ve garip ayrılıkçı topluluklarında kötü saç modelleri oluşturan Mormons'ı saçaklayın. Kış boyunca gerçekten HBO serisi Big Love'a girdim. Deneyimsiz olanlar için Big Love, Salt Lake City'nin bir banliyösünde yaşayan bir aile hakkında. Çok eşli bir aile. (Üç eş, bir Bill.) Büyük Aşk, iyi yazı ve oyunculukla (özellikle ödevlerini yapan yazarlar: çok sayıda ilgili referans var) mükemmel bir şekilde yapılan bir şov ve bunu izleyerek, "hey, belki bir kapris üzerinde kendi kiliselerini yaratan çok eşlilik ve dini fanatikler o kadar da kötü değil ". Bir uyanış çağrısına ihtiyacım vardı, biri James Cameron'ın Titanik'i bulan ve Helen Hunt'la (mükemmel Bill Paxton) çıkarak bir kasırgadan kurtuldu. Krakauer iyi bir yazardır (on yaşındayken İnce Havaya okudum ve on altıda Vahşilere okudum) ve Cennetin Afişinin Altında düpedüz büyüleyici. Kuşkusuz, kitap biraz ayrıktır. Krakauer, genç bir annenin ve iki yaşındaki çocuğunu Lafferty kardeşler tarafından, ana akım Mormons olarak başlayan, ancak tamamen bozulan ve Tanrı'nın insanları öldürmelerini söylediğini düşünen dini fanatikler tarafından profilleyerek başlıyor. Sonra Krakauer atlayarak Utah, Kanada ve Meksika'daki tuhaf ayrılıkçı topluluklardan bahsediyor. Mormon kilisesinin kuruluş tarihini detaylandırıyor - Joseph Smith ve eşit derecede etkili Brigham Young. Basımım, Mormon Kilisesi'nde (Krakauer'ın iddialarının birçoğu ile ilgili sorun çıkarıyor) bir yukarıdan bir mektup şeklinde ve ardından Krakauer'den bir çürütme şeklinde bazı tartışmalarla bitiyor. Ateist ve agnostik arasındaki çizgiye giriyorum, bu yüzden önyargılıyım. Fakat dindar insanlar tamamen delirmişlerdir. "Düzenli" Mormons bile bazı şeyleri berbat inanıyorum. Sonra yine, büyük dinleri takip eden tüm insanlar da ... Krakauer mücadeleye zorlayıcı bir bakış sunuyor.

amerswar

Her karakteri seviyorum! Hepsi çok sevimli! (kötü adamlar olsa da)

amerswar

ÇOK TATLI!!! Arkadaşım doğum günü için bu verildi ve okul öncesi sınıflarında kullanılır. Bir yetişkin olarak seviyorum ve tüm çocukların da sevdiğini biliyorum. Resimler çok komik.