milena1250

Milena Stoykova Stoykova itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Milena Stoykova Stoykova itibaren Texas

Milena Stoykova Stoykova itibaren Texas

milena1250

Sörfçünün abisi, Skye ile yarışıyor.

milena1250

Bu tekrar tekrar okuyabileceğiniz bir lanet kitap, bu çok büyüleyici .. zaman zaman dokunaklı olursunuz, acımasız bir karakter savunmasızdır, ona hayran olmanıza ve sempati duymanıza yardımcı olamaz. hayata bakış açısı ve özü beni öldürdü. ve jane hamilton için şapkalar, iyice her satırdan geçmekte keyif aldım.

milena1250

Belki biraz haksız yere, bu kitabı Brown'un diğer romanlarıyla karşılaştırdım. Bu oompf yoktu - nakavt yumruk "Melekler ve Şeytanlar" yaptı. Yine de kendi değerleri olmadan değildi. Brown'a vereceğim bir kredi, bu romandaki yaratıcılığı. Okuduğum önceki romanlarda olduğu gibi, bununla çalışmak için tüm "cephane" yoktu. Ancak Brown yine de biraz zorlayıcı bir hikaye anlattı. Ne yazık ki, bunu klişe yüklü ve TDC, A&D gibi olası olayları, epifan benzeri bir doruk olmadan tekrarladım.

milena1250

What can you even say about this book?

milena1250

Fun read, the book covered some good material on understanding subtle changes in body language. I have read other books on the topic that were a bit more detailed however this one seemed to be an easy understandable read.

milena1250

Awesome artwork. Reading this felt just like watching an episode of Firefly... I'm so glad it was actually Joss Whedon who did the story. I'm one of those many Firefly fans who still can't accept that the show was canceled -- so seeing further adventures, even in comics, is really great. This story bridges the gap between the end of the series and the start of the feature film 'Serenity'.

milena1250

Great book it really kept me reading.