lillian_zhang

Li Zhang Zhang itibaren Edappadu, Tamil Nadu, Hindistan itibaren Edappadu, Tamil Nadu, Hindistan

Okuyucu Li Zhang Zhang itibaren Edappadu, Tamil Nadu, Hindistan

Li Zhang Zhang itibaren Edappadu, Tamil Nadu, Hindistan

lillian_zhang

Bir fantezi ya da bilim kurgu bükümü olduğu için bu kitabı uygun şekilde kategorize edemiyorum - bu yüzden "kurgu" ya bıraktım, ama bu bir zevk. Hangi okuyucu en sevdiği kitaba atlamak istemedi? Şimdi The Eyre Affair'i tekrar okumam gerekecek.

lillian_zhang

onu sevdi! willis ilk beşimde kaldı. kıyamet günü kitabı daha iyi, ama bu komik ve akıllı. Kitaplarını seviyorum çünkü o yazının bütünlüğünü kaybetmeden bilimkurgu / romantizm / tarihsel kurgu - tüm favori türlerimi - birleştiriyor.

lillian_zhang

Bu kitap okumak için beklenmedik bir zevkti. Dashner'ın kendini keşfetme ve içindeki güç temaları ustaca konuşlandırıldı ve genç yetişkin fantezilerini okuduğum kadar çekici buluyor. Ama itiraf etmeliyim ki bu kitabın en sevdiğim yönü Tick ve ailesi arasındaki ilişki. Bu tarzda beğendiğim diğer kitapları zihinsel olarak incelemeye başladığımda, incecik, destekleyici, sıkı sıkıya bağlı bir aileyi temsil eden tek bir kitap daha bulamadım. Ne büyük bir mücevher! Dashner'ın daha birçok kitabını okumayı ve çocuklarımı da okumayı dört gözle bekliyorum. Mükemmel!!!

lillian_zhang

iyi bir kitap .... ama muhteşem değil

lillian_zhang

I read this book in one eight-hour sitting. It's like dessert, an indulgence that you can't step away from until you've devoured it. An approachable, but insightful book. Life at the cusp of the civil rights movement through the eyes of those who were labeled as second-class citizens. A sad, but necessary reminder that "separate but equal" was an upheld statue not so long ago in our past.

lillian_zhang

Gets pretty silly at times.

lillian_zhang

essential reading along with "peak oil survival" and the regularly-updated online edition at www.inthewake.org

lillian_zhang

it was really "the fall".one could see how falling happens.and you yourself fall with Clamence:The Fall of Man in the Garden of Eden. it is an eloquently-written and philosophically-rich novel which explores themes of conscience, freedom, and the ultimate meaninglessness of human existence.

lillian_zhang

Love It!! This book has all the basics for someone who has never preserved food. Everything is organized so well and step by step, EASY instructions gave me the confidence to put up my own food. In addition to the preservation instructions for dehydrating, freezing, refrigerating, and shelving are delicious looking/sounding recipes and ideas for use. All I need are my canning supplies now. :-)

lillian_zhang

This was a quick read. It was fun to hear someone's story through the perspective of their dog.