alvaromidori

Lvaro Midori Midori itibaren Croscombe, Wells, Somerset BA5 3RL, İngiltere itibaren Croscombe, Wells, Somerset BA5 3RL, İngiltere

Okuyucu Lvaro Midori Midori itibaren Croscombe, Wells, Somerset BA5 3RL, İngiltere

Lvaro Midori Midori itibaren Croscombe, Wells, Somerset BA5 3RL, İngiltere

alvaromidori

Bucky Fuller'ın yazı stili bazen acı veriyor. Birkaç sayfa okumak bile kitaplarından herhangi birini yere koymaya ve fikirlerine ciddi düşünceler vermeye zorlayabilir. Kritik yol, her bireyin kendi gerçekliğini ve katlama gücü değişimini dünyadaki nasıl değiştirebileceğinin bir özetidir. Bu düşüncelerin mans tarafından herkes tarafından çalışılması ciddi olmalı Kabul etmeseniz bile, müzakere için daha akıllıca yürümeye mecbursunuz.

alvaromidori

Bu kitap için çok heyecanlandım ve Malkani'nin okuduğunu görmeye gittim, ancak gerçek sosyoloji tezi yazmak yerine bu kitabı nasıl yazdığı hakkında konuşmaya başladığında biraz endişelenmeye başladım. Ve bu doğruydu, gerçek karakterler hızla dağıldı. Komik bir düşünceydi. Belki de bu yaz başka bir şans vereceğim.

alvaromidori

Kelly patolojik iyimserliği ile çılgınca gelse de, bu kitap teknolojinin ilerlemesinde bazı büyüleyici temaları araştırıyor. Özellikle ilginç olanı, Amish hakkındaki tartışması ve uymayan Theodore Kaczynski'nin fikirleri.

alvaromidori

Sara için iyi, olgun biri olmak! Ben kısa olmasına rağmen Setsuna / Sara birleşimi için mutluydu. Setsuna'nın kılık değiştirmesi biraz saçma ve hala Zaphikel ile neler olup bittiğinden emin değilim, ama en azından arsa aslında bir yere gidiyor gibi görünüyor. Bir çeşit.

alvaromidori

Murphy has constructed a wonderful introduction to physical oceanography and how it relates to climate change. Not a scientist himself, he is able to avoid the technicalities that sometimes makes science writing inaccessible. A light, entertaining, and certainly informative text.

alvaromidori

A little less dark comedy & a bit more serious than I'd initially hoped, but all that aside, this is one dang delightful, intelligent, and blissfully snarky read for the radioactive old hag in &/or near you.

alvaromidori

Dr. Millet answered hundreds of questions that people may have about the Church of Jesus Christ of Latter-day Saints with respect and insight. Because Dr. Millet has extensively studied other Christian faiths along with the restored gospel of Jesus Christ, the book would be valuable for anyone who has questions about the Church's doctrine and beliefs.