-silva-

Silviu Eremia Eremia itibaren Leskovice, Çek Cumhuriyeti itibaren Leskovice, Çek Cumhuriyeti

Okuyucu Silviu Eremia Eremia itibaren Leskovice, Çek Cumhuriyeti

Silviu Eremia Eremia itibaren Leskovice, Çek Cumhuriyeti

-silva-

Hannah, Grant'in çiftliğinde iki yetişkinin ağır emeğe iş etmesini engellemeye kararlı. Refahlarını sağlamak için ne kadar ileri gidecek? Grant, Hannah'ya çizilemez. Sevgisini kazanacak mı, yoksa terzi terzi manşonlarına takılacak mı? Eğlenceli romantizm Gençler için harika, temiz.

-silva-

Mükemmel son!!!!!

-silva-

Bunu bir hikaye zamanı için bugün raflardan çıkardım. Bir gruba okuduğumdan beri bir süre geçti. Ben hala onu seviyorum!

-silva-

Neredeyse diğer değerlendirmeleri çok inanılmaz abartılı derecelendirme aşağı çekmek için daha az yıldız vermek istiyorum! Gerçekçi olarak, bu kitabın başarılı olduğunu düşündüm ve bir yıldızdan yoksun çünkü beni "sevmem" için ekstra bir şey sunmadı. Manzara - yeri harikaydı. Gençler gerçek ve iyi biçimlenmiş gibiydi. Kalp ağrısı vardı. Sanırım eksik olan "eylem", çok fazla eyleme alıştım - Çirkinler düşünün. Bu kitabı dinledim ve bu konuda iyi yapıldı. Keyifli her şey, sadece aklınızı başınızdan alan inanılmaz bir deneyim değil!

-silva-

Birçok ünlü varlıklı insanın aksine, Bayan Astor, zamanının çoğunu ve milyonlarının çoğunu hayırsever ve sanatsal organizasyonlara ve projelere yatırım yapmaya adamış gibi görünüyor. Hayırseverliği inanılmazdı ve ilginç bir karakter gibi görünüyor. Ancak, bir anne olarak, tam bir floptu. Sosyalleşmek ve 3. kocası Vincent Astor ile ilgilenmek için zaman ayırmak için tek oğlunu görmezden geldi. Kocasının oğluyla tek yakın ilişkisi olan dadıyı kovmasına izin verdi ve New York dairelerinin üçüncü katında tek başına uyuması konusunda ısrar etti. Onu mümkün olan en kısa sürede yatılı okula, sonra da yaz kamplarına ve gözetim altındaki çocuk bakım programına gönderdi, böylece onunla geçirdiği zaman son derece sınırlıydı. Kendi babası kumar bağımlılığı olan bir alkolikti ve aslında oğluna ait bir güven fonundan parayı almaya çalışmak için oğlunu mahkemeye götürdü. Oğul, kalan Astor serveti üzerinde kendi oğulları ile savaşan sefil bir insan olarak büyür. Bu iyi bir okuma, ama üzücü bir hikaye. Kitabın çoğu boyunca aşırı uzun, başıboş cümlelerle rahatsız oldum, ama o kadar ilginç bir hikaye oldu ki, merakım tahrişimi kazandı.

-silva-

Farklı olmaktan korkmayan bir kız hakkında iyi bir hikaye.

-silva-

a lesbian classic.