marvellousgal2

Dangol Retina Retina itibaren Balgatar, Pakistan itibaren Balgatar, Pakistan

Okuyucu Dangol Retina Retina itibaren Balgatar, Pakistan

Dangol Retina Retina itibaren Balgatar, Pakistan

marvellousgal2

Brezilya'da ortaya konan mükemmel suç romanı, yolsuzluk ve hukuk ve düzen güçlerinin işini zorlaştıran çok eşitsiz bir toplum.

marvellousgal2

Bu kitap "O Adam" filmiyle tamamen aynı. Aslında filmin taklit edip etmediğini görmek için telif hakkı tarihini kontrol etmek için okumayı bıraktım. Bu hikayeyi çok severdim ve benzer olarak kabul ederdim, ama bundan daha fazlası, taklitçiydi.

marvellousgal2

Bir süredir bunu okudum ve filmi görmedim. Bunu beğendim.

marvellousgal2

Bu harika bir okuma. Sıkıcı ve bataklık olabileceğini düşündüm ama iyi bir gizem / dedektif romanı gibi okuyor ama elbette gerçek! Ve korkutucu! Çok iyi.

marvellousgal2

Bu kitabın başlığında "vejetaryen" olduğunu unuttum. Sadece iyi! Mevsime bölünmüş, birçok mutfak geleneğinden gelen mükemmel, lezzetli tarifler. Yeni bir şeyler yapmak istediğinizde gerçekten eğlenceli ama bunu yapmak için gün geçirmek istemiyorsanız.

marvellousgal2

Very fun story and a bit different from the run-of-the-mill fantasy book. Locke Lamora heads a band of thieves who are very successful at running cons on the Nobles. They soon meet their match though and are in over their heads. It reminded me of the TV show Leverage in a fantasy setting. There were some nice plot twists and I did not anticipate the ending.