andyesterly7dfd

Andrew Esterly Esterly itibaren Shalloway Cove, NL A0G, Kanada itibaren Shalloway Cove, NL A0G, Kanada

Okuyucu Andrew Esterly Esterly itibaren Shalloway Cove, NL A0G, Kanada

Andrew Esterly Esterly itibaren Shalloway Cove, NL A0G, Kanada

andyesterly7dfd

Cazibe, basitlik ve zarafet ile dolu güzel bir kitap. Herhangi bir kedi sevenler için bir zorunluluktur ve bir kedi sadece korkunç olduğunu düşünen herkes için okumalısınız!

andyesterly7dfd

Mükemmel, ama çok karanlık olduğu için okumak zor.

andyesterly7dfd

Bu kitap, Weiner'in zorlukla indirebileceğim diğer romanlarına kıyasla benim için yavaş bir okuma oldu. Çok beğendim ama benim için farklı geldi. Yarıda okumayı bıraktım ve tekrar aldım. Bütün kadınlar akrabalıktı ve her birinde kendimden bir parça gördüm, ama klişeler "In Her Shoes" dan kadınların sessiz versiyonlarıydı. Genel olarak, hoş ama biraz tahmin edilebilir okumak oldu.

andyesterly7dfd

Serme seks hakkında açık bir konuşma olduğunu iddia ediyor, ancak muhafazakârlara doğru eğiliyor. Bir bölüm zevk için cinsiyeti anlatıyor. Kitabın geri kalanı seks pişmanlığı, tecavüz, cinsel yolla bulaşan hastalıklar ve rahatlıkla bir bölümle bitiyor. Sanki Boodram, gençliğin cinselliğini kucakladığını ve yine de bir şekilde cinsel ilişkiden kaçındığını savunuyor. 15 yaş daha genç olsaydım ve Laid'i okursam, seksten o kadar korkardım ki 15 yıl daha denemek istemem. Cinsiyetle keyifli ve acı verici deneyimleri dengeleyen daha iyi bir metin olmalı. Bu cilt kesinlikle seks eritir hayat tarafını mahvedebilir. Ancak, genç yazarın dürüstlüğü için aksesuarlar veriyorum. 20'li yaşların başlarında, dünyanın ebediyen okuması için cinsel istismarlarımı yayınlayacağımı söyleyemem. Biraz cesaret aldı. Zevk ve sorumluluğu daha iyi dengeleyen seks hakkında kitaplar tercih etsem bile burada yapmaya çalıştığı şeylere saygı duyuyorum.

andyesterly7dfd

Based on the reviews I had read, I kept sticking with this book, waiting for it to get better. It never did. It was annoying at the beginning, annoying in the middle and annoying at the end. And I read the whole freaking annoying thing.

andyesterly7dfd

I read this book over my vacation, and I really enjoyed it. I finished within two days, and I can't believe i hadn't read it before. Its the end of the twilight saga, and in my opinion, it is the best book in the entire series. I really liked it because it was so action packed and a lot of dramatic things happened, and there were many twists and turns. I really liked it also because there were more major leaps in edward & bella's relationship, such as them getting married and having a baby, and bella turning into a vampire herself. I liked how the love triangle was finally resolved, by Jacob imprinting on Renesmee, and I like how it told about many more vampires from different covens. I was really interested in the Volturi and how much of their past was revealed in this novel. I definitely loved the book and I hope she writes another.

andyesterly7dfd

Fancinating reading about a boy who believed in himself and made remarkable contributions to his family and community.

andyesterly7dfd

I thought I'd like this book, seeing as I love both reading and knitting. But, I didn't really like the main character, and the author kept introducing minor characters by name with little or no description. (I realized later that this was a sequel to a book I hadn't read.) But it made it hard to keep track of who was who. Also - it was pretty boring. Not much happened. And when something did happen, it was kind of predictable.