78736200755d5

itibaren Saint-André, QC G0L 2H0, Kanada itibaren Saint-André, QC G0L 2H0, Kanada

Okuyucu itibaren Saint-André, QC G0L 2H0, Kanada

itibaren Saint-André, QC G0L 2H0, Kanada

78736200755d5

"The Sims" makalesi, şimdiye kadar okuduğum en komik şeylerden biri .. The Sims'i oynayan herkes SimChuck ve mutluluk ile maddi mülkler arasındaki tuhaf, varoluşsal ilişki ile empati kuracak. Bu düşük kültür manifestosunun bitmesini istemedim.

78736200755d5

Bu Martha Grimes gizeminin Richard Jury serisinde bir başka olması gerekiyordu. Öyle ve değil. Aslında Richard Jury'nin araştırmasından çok Richard Jury Absconditus. Jüri, Stargazey'de ele alınan Armagh (Kuzey İrlanda) davasını takip ediyor gibi görünüyor ve kitaptan yaklaşık 2/3'e kadar gerçek bir görünüm vermiyor (adı geçiyor ve varlığı birçok kez çağrılıyor). Bu yokluk onu kötü bir kitap yapmaz, sakıncası yok. Aksine, okuyucuların Cornish polisleri Macalvie ile daha iyi tanışmalarını (ve takıntısının nedenini bulmalarını), merak uyandıran genç bir adamı (bir sihirbaz hakkında açıkça bir Gilbert & Sullivan şarkısından esinlenerek) keşfetmelerini sağlar. benim tahminim özledim) bu dizide destekleyici karakterler istikrarlı bir parçası haline ve eski Lord Ardrey, Melrose Bitki ile daha keyifli vakit geçirmek. Bu romanda gizem (ya da daha doğrusu, gizemler) ilgi çekici, makul ve iyi düşünülmüş. Kayıp bir insan sorunundan eski bir gizemin canlandırılmasına, yeni cinayetlerin aniden ortaya çıkmasına (evet, birden fazla), bu romanın iki kitap için yeterli gizemi vardır. Her şey, klasik film olan Davetsiz'den eski bir evin etrafında dönüyor gibi görünüyor, ancak sahne büyüsünün tüm örneklerinde olduğu gibi, biraz yanlış yönlendirme var. Bunu sevdim. Ayrıca, suçlunun kimliği hakkında haksız bir şey yoktur, ancak kararın olduğu gibi geldiğini görmediğimi itiraf etmeliyim. Ancak, genç sihirbazın sahne büyüsü sevgisine dayanan hoş bir önsezi vardı ve beni faili işaret etmeliydi. Bu romanda karakter çalışmalarından gizemlerden çok daha fazla ilgimi çektiğini önereceğim. Aktör hasta, hamile veya yapım şirketi ile bir sözleşme anlaşmazlığı olduğunda Jüri'yi bir televizyon dizisindeki ana karakter gibi bir kenara bırakmak, Macalvie, Plant ve yeni karakter Johnny'yi keşfetmeye izin verdi. Benim için seriye yeni bir soluk getiriyor. Gizemlerin kendilerine gelince, eski olan, yeni olan ve arsa ısındıkça kaybolan bir tane var. Okuyucunun eski, yeni ve en yeni cinayetlerin (ve kayıp şahıs muammasının) birbiriyle ilişkili olup olmadığına karar vermesi gerekir. Ancak okuyucu karar vermeye çalışırken, Vivian'ın yaklaşan düğünü hakkında bazı hoş “kırmızı ringa balığı” ve saçmalık var. Bazen, Vivian’ın arkadaşlarının ona yaptığı şey sadece acımasızdır, ancak karakterizasyonların zenginliğine katkıda bulunur ve gerçek gizemler biraz fazla acımasız olduğunda ara sıra kıkırdama verir.

78736200755d5

bir hafta içinde bitirmek için can attığınız 900 sayfalık bir kitap. ilk bölümden ayrılması zor bir kitap türü. macera dolu bir kitap, şu anda daha uzun bir inceleme yapmamı zorlaştırıyor. Hala bu kitapla ilgili devam etmek istediğim o duygu var. okumaya değer. her biti.

78736200755d5

It is a quick read... and is better than some of the other Harlan Coben books I have read. But really... whoever edits his books really needs to cut out information about what Gogurt is, and the like. Really not necessary for the story line. Also there are some holes here and there that could be cleaned up. Overall, it's a nice book when you're bored.

78736200755d5

Oh man, i guess i have no one to blame but myself for this waste of time...i suppose my adolescent live for "a walk to remember" always brings me back to nicholas sparks' latest book. In any case, i give this book points for sheer readability but it was about 150 pages too long and 300 times too melodramatic.