kelvinsu

Kelvin Su Su itibaren Umuchu, Nijerya itibaren Umuchu, Nijerya

Okuyucu Kelvin Su Su itibaren Umuchu, Nijerya

Kelvin Su Su itibaren Umuchu, Nijerya

kelvinsu

Gelenek olduğu gibi, kahraman Michael da galaktik oranlarda ve gıcırtı uyandıran yakışıklı bir oyun çocuğudur. İnanılmaz derecede zengin değil, ama (asla korkmayın) Michael'ın zengin, başlıklı ve çizmesi gereken güzel bir eşi olan bir kuzeni var. Tabii ki, Michael gözlerini ilk kez alkışladığı andan itibaren söz konusu karısına gizlice ve geri dönülmez bir şekilde aşıktı (bunun biraz uyumaya ve epik bir libertine olmasını engellemiyor). Ne yazık ki, kuzenin kötü ve kötü bir eski trol olma nezaketi yoktur ve aslında Michael'ın sevdiği ve saygı duyduğu (Francesca, karısı ve kahramanımız gibi) bir kişidir, bu yüzden Michael'ın sevmekten ve mutlu çift ile arkadaş olurken sessizce acı çekmek. Ve durum, kocanın SUDDENLY ve trajik bir şekilde yaşayanlar arasında olmayı bırakmasaydı, durum muhtemelen süresiz olarak devam ederdi. Francesca trajik olaydan uygun bir şekilde harap oldu ve Michael o kadar suçlu ki Hindistan'a kadar koşuyor, ancak dört yıl sonra (kısmen) duyularına geliyor ve kahraman sonunda hareket etmeye karar verirken TAMAMEN eve dönüyor kocasının ölümünden sonra ve bir yedek aramaya başlar (sonuçta çocuk istiyor). Kahramanlarımız daha sonra tüm meselelerini ele alırlar ve Duyularına gelene kadar yol boyunca akıllara durgunluk veren bir seks yaparlar ve TAMAMEN ve DERSİN ölen kocasının hem mutlu olmasını hem de aslında, bunun şu an hayatta olduğu her an gerçekleşmesini bekliyorum. Son. Sonuçta, bu büyüleyici bir hikaye ve diğerlerinden daha melankolik olmasına rağmen, Bridgerton serisinin favorim. Kahramanın kahramanı en başından beri sevmesi ve kahramanca kızarık bir bakirenin, erkeğin profiline zar zor bakmış olan aşırı olgunlaşmış bir meyve gibi kahramanın kucağına düşmemesi canlandırıcıydı. Artı, kirli konuşabilen bir adamı seviyorum. BÜYÜK açın. Birkaç eksileri vardı, ör. kitabın ilk kısmı (kahraman fikirlerine gelene ve kahramandan sonra gitmeye karar verene kadar) gerekenden daha uzun süre sürüklendi, her bölümden önce gelen harfler önceki kitaplardaki Lady Whistledown sütunlarının yanı sıra işe yaramadı (dizideki son iki kitaptaki bölümlere giriş kadar kötü olmasalar da) ve sonunda ölü kocanın annesi, kahramana onu (kocanın) önce kahramanı sevmesine izin verdiği için teşekkür etti sadece tuhaftı. Ama sonuçta, bu çok tatmin edici (ve boynuz uyandıran) bir okumaydı.

kelvinsu

Great book with promise that God is in control of our lives even when we think we are! Kat and Brad had a rocky bump in their marriage when Nicole said she'd had an affair with Brad. Kat prayed and trusted God to save her marriage. He did!

kelvinsu

Even though wizards and the like are not really my thing, I have to admit that I enjoyed this book. I have avoided these because the hype just became too much for me, but I can see now why these have really gathered a following.