ashley6ft3b557

Ashley Chin Chin itibaren 09587 Campillo, Burgos, İspanya itibaren 09587 Campillo, Burgos, İspanya

Okuyucu Ashley Chin Chin itibaren 09587 Campillo, Burgos, İspanya

Ashley Chin Chin itibaren 09587 Campillo, Burgos, İspanya

ashley6ft3b557

Yüksek lisans tezim, Rothiemurchus'tan Elizabeth Grant'in bu kitabına dayanıyor. 25-30 yıl sonra her şeyi yazmış olmasına rağmen detaylı açıklamaları ile çok anlayışlı. Gerçekten çok uzun - neredeyse 700 sayfa. Ve şu anda 289’dayım ...

ashley6ft3b557

Harika bir hikaye, aynı zamanda keyif aldığım filmden daha iyi ve daha yoğun.

ashley6ft3b557

Bunu birkaç gece önce Jaden ve Sienna'ya okumaya başladım. Dün gece uyuduktan sonra beklemeye dayanamadım, bu yüzden kitabı bitirdim. Süper hızlı bir okuma ve onu sevdi! Kızlarla bitirmek için sabırsızlanıyorum. Sadece o tavşanı sevmelisin! Her ilkokul kızı için mutlaka okunmalı! Ayrıca, muhteşem çizimler!

ashley6ft3b557

Bir süre hayran olduktan sonra, şimdi size bu kitabın altı yüz sayfalık destansı başarısızlık olduğunu söylemek için buradayım. Ama bundan zevk alıyorum: okuyucunun stereotip bilgisine ve tipik bir yolculuğa dayanan kötü yazılmış bir kitap. Karakterizasyonu, derinliği ya da mantığı ya da orijinal fikirleri umursamadığımda, Murtagh'a göz atmak istediğimde, çok fazla dikkat etmemi gerektirmeyen bir kitaba batırmak istediğimde bunu okuyorum - bu bile izin veriyor sayfadaki kelimeleri, bir şey kadar, bir şey kaybetmeden gözden kaçırıyorum. Evet, fantezi edebiyatı ve genel olarak edebiyatta doğru olan her şeyin sistematik olarak yürütülmesi. Umurumda değil. Eragon, anlamsızlıktan daha fazla keyif almama izin veriyor, çünkü Daniel Handler (Lemony Snicket) gibi bir rip kükreyen hikaye vaat eden ve sonra teslim etmeyen yazarların aksine, istenmeyen. Eragon umutlarınızı yükseltmenize izin vermez.

ashley6ft3b557

I’d probably go with 1.5 for this one. It was excruciating to get through for me!! I started reading it 6 months ago and ended up putting it down because I thought I would pull my hair out. The addition of the other werewolf pack drove me nuts and seemed completely unnecessary, since there were already too many chaotic plot threads and characters in this series anyway. Also, MOST importantly, I could see where the romance was going and it INFURIATED me!! The romance was the very reason I’ve continued this series for as long as I have and I could not believe how it was handled--mainly, the huge issue for me was that there was no real focus on Jess and Pietr’s issues, no hope of resolution or work towards anything! This series focus has increasingly dispersed (for lack of a better word) with each new installment. Jess and Pietr have almost become a side-note in the ever-increasing storylines and points of view. So, what I enjoyed about the story and what kept me reading it has become completely destroyed and lost in the pile of rubble this series has become!! So, I literally laid the book down for 6 months and forgot about it. I finally ended up skimming the rest of it because I got book #5 in the mail. (Why on earth did I preorder this?! What was I thinking?! Must not have been…) So, complete masochist that I am, I feel compelled to finish off this train wreck of a series and see if there is anything at all salvageable here… I’m already feeling like I’d be justified in asking for my money back from the author for the time I’ve wasted on these books so far, but I’ll keep my fingers crossed that there is some hope for a satisfying ending (heck, I’d even take ‘okay’ or ‘tolerable’ at this point!!). Please, Ms. Delany, don’t make me regret retaining a sliver of faith here!! I’m BEGGING you!!