mas51

M itibaren 65100 Gez-ez-Angles, Fransa itibaren 65100 Gez-ez-Angles, Fransa

Okuyucu M itibaren 65100 Gez-ez-Angles, Fransa

M itibaren 65100 Gez-ez-Angles, Fransa

mas51

Bu kitabı beğendim. Benim için, Alacakaranlık kadar iyi değildi. Bella'nın Edward'ın artık onu sevmediğini düşünerek her şeyden rahatsız oldum. Lisede olduđunu biliyorum ama lütfen .... tüm ţeyden sonra bile, onu sevdiđini elde etmek sonsuza kadar sürdü. Ayrıca, Jacob benim en sevdiğim karakter değil ve ben kurtadamla büyülenmiş değilim. Vampirler kadar büyüleyici değiller. Benim için biraz bayat. Bir sonraki kitabı okumak istiyorum. Zaten Twilight'ın efsanenin en iyisi olacağını düşünüyorum. Yere koyamadım.

mas51

Gerçekten iyi bilgi. Ama gerçekten yollarını değiştirmek için şok olmak istiyorsanız, "Fast Food Nation" öneririz. Büyüleyici oldu!

mas51

The White Tiger is the life story of Balram Halwai living in modern day India and gives the reader an account of his life on how he became a successful entrepreneur by lying, cheating and even killing his way to the top. While this sounds like this would be drama driven book, which it is to some extent, The White Tiger keeps you reading even though you know from the back cover that Balram eventually kills his employer, he is a driver for a wealthy family. Personally, I consider this book to be a dramady as even though there is a tragedy around the corner, Aravind Adiga still has you laughing at little wittisms and descriptions of everyday life in India told through the eyes of a working class citizen.