rairai

Rai Rai Rai itibaren Millwood, VA, Birleşik Devletler itibaren Millwood, VA, Birleşik Devletler

Okuyucu Rai Rai Rai itibaren Millwood, VA, Birleşik Devletler

Rai Rai Rai itibaren Millwood, VA, Birleşik Devletler

rairai

Marcella'sız yemek kitabı koleksiyonu tamamlanmadı ve bence bu onun en iyi kitabı. Size birçok olası çeşitlemeyle birlikte temel tarifleri verir. O harika ve iyi bir öğretmen!

rairai

Bu kitabı, özellikle "Killer Instinct" i (Sean içeren ekstra sahneleri olan e-kitap) okuduktan sonra seviyorum. Charlie Fox dizisi özellikle ilk kitaplar olmakla birlikte, sık sık kitapları tekrar okurum. Ben bir araba tutkunu değilim, ancak bir Nissan Skyline'daki koltuk üstü yolculuğumda bu kadar neyin harika olduğunu bulmak için 'googling' yaptım ve çok etkilendim. Hayal edebiliyorum - açıklamalar o kadar iyi. Charlie durumunu ele alıyor ve alaycı mizah ve özlü yorumları genel olarak kitaba katkıda bulunuyor.

rairai

Bu kitabı gerçekten çok beğendim, sadece daha fazlasını istedim. Birçok yerde yavaş hareket ediyordu. Bu, birçok heyecan verici açıklama ve bazı yeni karakterlerle tanışmakla dengelendi. Cassia ve Ky'nin bildiklerini, neye inandıklarını ve buradan nereye gitmek istediklerini sorgulamaları gerektiğinden gerçekten hoşlandım. Cassia, inandığı her şeyin yanlış olduğunu fark ettiğinde bir isyan fikrini kapmak için çok hızlıdır; ama bir grubun kurallarını bir diğerinin kurallarına bağlı kaldığını düşünmek için durmuyor. İsyan halkının farklı bir gündemi var mı, güvenilebilir mi ve toplumdan daha mı fazla? Cassia seçim hakkında konuşmaya devam ederken, ona çok fazla şey vermeyen grupların üyesi olmaya devam ediyor. Kendi seçimlerini yapması için aldığı tek zaman, Toplumdan Yükselişe koştuğu zamandır. Onun hakkında çok şey öğrenmiş olsak da Xander'ı özledim. Şimdi Indie ve Eli'yi neredeyse Cassia, Ky ve Xander'ın hikayelerinde sonuçlandırmak istediğim kadar bilmek istiyorum. Bu dizinin son kitabını dört gözle bekliyorum.

rairai

Beautifully written and touching.

rairai

I just had to read this for my class Contemporary Congressional Politics, and it was definitely one of the more interesting school books I've had so far. Granted, it's pretty old (published in 1989 I believe), but is still pretty relevant today talking about how Congressmen use the media (and vice versa).