albertonicolini

Alberto Nicolini Nicolini itibaren Parsuliya, Madhya Pradesh 465674, Hindistan itibaren Parsuliya, Madhya Pradesh 465674, Hindistan

Okuyucu Alberto Nicolini Nicolini itibaren Parsuliya, Madhya Pradesh 465674, Hindistan

Alberto Nicolini Nicolini itibaren Parsuliya, Madhya Pradesh 465674, Hindistan

albertonicolini

Avukata odaklanmayan Grisham yasal romanı. Ben eğlendim.

albertonicolini

Bu kitabı seviyorum, elfin neden orada olduğunu ve ona yardım etmek için neler yapabileceğinizi anlatıyor.

albertonicolini

Bu kitabın iyi ve hızlı bir okuma olduğunu düşündüm. Biraz daha 'geleceğe yakın ürkütücü bir iç savaş vizyonu' olmasını bekliyordum, ancak Bean kitaplarında bir şey gibi hissettiren bir eylem vardı. Muhtemelen en iyisi kendinizi okurken "sağ ya da sol muyum" dan çıkarırsanız, bana öyle geliyor ki Kart kendisi yapmaya çalıştı. Son söz, sanırım, kitabın en iyi parçasıydı. Kişisel inançları hakkında bildiklerinizi veya bilmediğinizleri biraz daha perspektife yerleştirir.

albertonicolini

Diğerleri arasında yavaşça yeniden okuyacaktır. Şimdiye kadar, hatırladığım kadarıyla, emici, garip ve komik (Melville mizahı için nadiren kredi alıyor). Not: Bu Modern Kütüphane Sürümü'nü aramaya değer. Resimler inanılmaz.

albertonicolini

Tipik olarak kitaplardan hoşlanma alışkanlığı kazanmıyorum, ancak bunun tipik olarak böyle bir kitap okuma alışkanlığı kazanmadığım için düşünüyorum. Ama hepsi kişisel bir zevk meselesi. Fikirlerin ilginç olduğunu düşündüm ve tüm hazine avı tarzı arsa harikaydı; bu konuda çoğu kitapta yaptığım gibi onun içine düşmemi engelleyen bir şey vardı. Bence bu karakterler olabilir - ya da açık bir şekilde eksik.

albertonicolini

Bu üzücü hikayeyi sevdim. Bu bir aile içindeki sırlarla ilgilidir. Bir kadın nihayet ikinci kocasıyla evlenmeden önce hayat hikayesini anlatır. Masallar dışında kızlarına söylemediği bir şeydi. Rusya'nın St. Petersburg şehrinde Leningrad'da doğdu ve yaşadı. Leningrad seige hayatta kaldı. Çok ilginç, koymak zor. Kitabı bitirmek için bugün kaldım. Ben nasıl sona erecek ama yine de zevk bir mürekkep oldu.